Labradoriit poleeritud kivi

3,75 

Labradoriit oma maagiliste värvivisetega on esoteerikute ja müstikute kristall. Ta joondab füüsilise keha kõrgemate energiatega ning selleläbi stimuleerib intuitsiooni ja psüühilisi andeid, aitab viia vaimsete eesmärkideni. Spirituaalsel teekonnal valgustab, kaitseb, kergendab kogemuste omaksvõtmist ning avardab meelt.

Labradoriit suurendab usku iseendasse ja/ehk Universumisse, aitab maha suruda vanad hirmud ja ebakindluse (ka eelmistest eludest), mis takistavad meil saavutamast soovitut. Kivi ergutab kujutlusvõimet ja uute ideede tekkimist, temast on palju abi loovtegemisel.

VÄRVI ENERGIA:

Sinised kristallid on sageli hea valik spirituaalseks kaitseks kui meil on vaja usaldada maailma, mida me ei näe. Usaldus on keeruline vajadus- me soovime teisi usaldada ja samas olla ise usaldusväärsed.  Sinised kristallid aitavad meil elada moel, mil usaldus on mõlemalt poolt tasakaalus.

Sinise tumedamad toonid õpetavad meile inimlikkust, diskreetsust ja autunnet; nad arendavad meis empaatiat ning austust nii enda kui teiste suhtes, olla lahkemad ja heatahtlikumad. 

TOOTEINFO:mõõdud ca´2,5 x 2 cm

2 laos

Jaga:
Kirjeldus
Lisainfo
Kirjeldus

Metafüüsilised omadused

Struktuur: trikliinne
Tšakra: juur- ja südametšakra, kolmas silm, kroontšakra
Tähtkuju: lõvi
Element: vesi

Loe, kuidas kristalle puhastada, laadida ja programmeerida meie Päeviku blogipostitusest.

Meelespea

Kristalli vali alati lähtuvalt sisetundest, mitte kirjapandud omadustest. Meie silmad on meeleelundid, mis oskavad tunnetada õigeid valikuid ehk kui miski “jääb silma” ja on sümpaatne, tasub seda usaldada.

Kristallide kohta kirjutatud info on subjektiivne ning mõju ja selle intensiivsus võib erineda igal inimesel.

Kasutatud allikad: Robert Simmons & Naisha Ahsian “The Book of Stones”, Judy Hall “Kristallipiibel”, Henry M. Mason ja Brittani Petrofky “Kristallimaatriksid”; Hibiscus Moon Crystal Academy sertifitseeritud kristallterapeudi koolitus, isiklikud teadmised ja kogemused ning kristallide veebileheküljed 
 https://mycrystalpedia.wordpress.com ja https://www.crystalvaults.com

Fotod: Koidukuma maagiamaailm

Lisainfo
Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast