Kristallikomplekt Veekomplekt

9,99 

Kristallikomplekti võtmesõnadeks on vee puhastamine ja laadimine. Komplekti kuuluvad rohelise aventuriini, tsitriini ja rutiilkvartsi kristallid.

ROHELINE AVENTURIIN on südame kivi, teda lohutades ja kaitstes. kristall aitab mõista iseennast ja oma kohta universumis. Tuntud ka kui “isikliku arengu kristall”.

Roheline aventuriin on üks peamisi kristalle, millega tõmmatakse oma ellu küllust, õnne ja edu. Teda paigutatakse tihti rahakotti või küllusenurka/-karpi, aga kasutatakse ka majade ning aedade kaitseks geopaatilise stressi eest (veesoontest, elektriliinidest ja maaenergia negatiiivsetest joontest põhjustatud nõrgad kiirgused ja energeetilised anomaaliad).

TSITRIIN toob meie ellu küllust või selle olemasolust arusaamist. Ta õpetab meid ennast avaldama, tõmbab ligi õitsengut, rikkust, edu ja kõike head. Tsitriin õpetab jagama seda, mis meil on ning aitab seda ka säilitada- siinkohal ei ole mõeldud vaid materiaalseid väärtusi, vaid kõike positiivset- nagu õnn ja rõõm, mida jagades alati topelt saab!

Tsitriin soodustab isikupära, parandab motivatsiooni, aktiveerib loovust ja julgustab enese väljandamist. Ta muudab meid vastuvõtlikumaks endale suunatud kriitika suhtes ning julgustab ise konstruktiivset kriitikat välja jagama.

Tsitriin on võimas puhastav ja uuendav kristall. Ta puhastab tšakraid (eriti päikesepõimikut), aktiveerib kroontšakra ning intuitsiooni. Tsitriin puhastab ja tasakaalustab meie energiakeha ning ühendab selle füüsilise kehaga. 

NB! Antud tsitriin on saadud ametüsti kuumutamisel. Antud teemaga on palju vastakaid arvamusi, kuid nii Koidukuma pere kui paljude teiste kristallidega tegelevate inimeste meelest ei ole tsitriin, mis on saadud kuumutatud ametüstist, kaotanud oma energeetilist toimet. Looduses tekib tsitriin samuti kuumutamise tulemusel, kui ametüst või suitskvarts eriti kõrgete temperatuuride mõjul oma värvust muudavad, nt. vulkaanilises piirkonnas. Kivil on kollastele kristallide vastavad omadused jätkuvalt alles- küllus, energilisus, positiivsus jne.

RUTIILKVARTSI seostatakse eluülesandega ja hinge õppetundidega. Teda võib kasutada möödasaadetud elu negatiivsete kogemuste tervendamiseks ja kõrvaldamiseks ning põhjuste mõistmiseks. Ta soodustab vaimset arengut, puhastab aurat, kergendab kontakti kõrgema vaimse tasandiga.

Leevendab stressi, hirme ja ärevust, vabastab enesevihkamisest, soodustab andeksandmist, kaitseb psüühilise ründe eest. Rutiilkvarts annab energiat ja elujõudu; abistab impotentsuses ja viljatuses, tervendab hingamisteid, tasakaalustab kilpnääret.

Kivid on kotikeses. Aseta kotike oma tööd tegema, nähtavale kohale või peidetuna. Vaata aeg-ajalt oma kive ning kontrolli, ega nad ei ole purunenud või neisse mõrasid tekkinud; need tunnused annavad märku, et kivid on õnnetusi ära hoidnud või hoiatavad nende tekke eest. 

 

3 laos

Jaga:
Kirjeldus
Lisainfo
Kirjeldus

LISAINFO

Mõõdud: kotike 7 x 10 cm; kivid ca 2,5-3,5 cm
Tarne läbi postiteenuse: 1-3 päeva

Komplektis on rohelise avneturiini, tsitriini ja rutiilkvartsi poleeritud kivid

Lisainfo
Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast