Kristallelevant unakiit väike

8,50 

Kristallelevant on hea õnne meene; ülestõstetud londiga elevant sümboliseerib Feng Shuis õnne ja edu. Teda soovitatakse asetada aknalauale, et ta küllust tuppa kutsuks. Iga kristall, millest elevant on tahutud, annab talle oma energia.

UNAKIIT

…tema näol on tegemist visioone loova ja tugevdava kiviga. Suurepärane loomeinimestele, aga ka neile, kel raskusi visualiseerimise või oma soovidele pildi andmisega.

Unakiit kergendab endas muutuste rakendamist, aidates näha minevikus omastatud energeetilisi blokeeringuid ning nendega õrnalt tegeledes. 

Hea kivi enda maandamiseks peale meditatsiooni või joogat.  

 

Laost otsas

Jaga:
Kirjeldus
Lisainfo
Kirjeldus

Mõõdud: kõrgus 3 cm ja laius 2 cm ning pikkus 4 cm. 
Tarne: 1-3 päeva.

Loe, kuidas kristalle puhastada, laadida ja programmeerida meie Jutunurga blogipostitusest.

Meelespea

Kristalli vali alati lähtuvalt sisetundest, mitte kirjapandud omadustest. Meie silmad on meeleelundid, mis oskavad tunnetada õigeid valikuid ehk kui miski “jääb silma” ja on sümpaatne, tasub seda usaldada.

Kristallide kohta kirjutatud info on subjektiivne ning mõju ja selle intensiivsus võib erineda igal inimesel.

Kasutatud allikad: Judy Hall “Kristallipiibel”, Henry M. Mason ja Brittani Petrofky “Kristallimaatriksid”; Robert Simmons & Naisha Ahsian “The Book of Stones”; isiklikud teadmised ja kogemused ning kristallide veebileheküljed  https://mycrystalpedia.wordpress.com ja https://www.crystalvaults.com

Fotod: Koidukuma maagiamaailm

Lisainfo
Kristall

Piltjaspis, Roosa kvarts, Sodaliit, Punane jaspis, Kaltsiit, Hematiit, Roheline aventuriin, Jaad, Dalmaatsia jaspis, Ametüst, Labradoriit, Hauliit, Opaliit

Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast