Käevõru sinine topaas ja magnesiit

17,00 

Käevõru suurtest erikujulistest sinise topaasi ja väiksematest valge magnesiidi helmestest.

SININE TOPAAS on tuntud kui armastuse ja rikkuse kristall, mis aitab teekonnal eduni jõuda. Ta on maheda ja rahustava energiaga, eemaldab negatiivsuse, kingib rõõmu, lahkust ja head tervist. Hea abiline kunstiinimestele, annab tuge ideede väljendamisel ja nende esitamisel.  

Sinine topaas kergendab ja lihtsustab eneseväljendust, kuna mõjub kurgutšakrale. Kaunis helesinine värvus soosib mediteerimist ja oma tõekspidamiste ning veendumuste kinnitamist.

MAGNESIIT on väga kasulik kivi südamele- ta avab südametšakra ja stimuleerib südamest tulevat armastust, k.a. armastust iseenda vastu, mis on vajalik teiste inimeste armastuse vastuvõtmiseks. Ta võib olla väga hea abiline, kui suhted teiste inimestega on keerulised nende käitumise või sõltuvuste tõttu- magnesiit aitab olla mõistvam või mitte lasta end liialt mõjutada teiste muredest.

Magnesiit aitab luua positiivset ellusuhtumist, ta õpetab egoistlikke inimesi mitte esile tungima ning teisi tähelepanelikult kuulama. Magnesiidil on väga rahustav toime emotsioonidele- ta aitab vastu seista stressile, toetab närvilisi ja kartlikke inimesi.

TOOTEINFO: sinise topaasi helmed ca´1,5 x 1,5 cm, magnesiidi helmed 0,8 cm

Laost otsas

Jaga:
Lisainfo
Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast