Boho-kaelakee mäekristall kuukivi hauliit ahhaat

59,00 

MÄEKRISTALL  Öeldakse, et mäekristall on meistertervendaja ning kõikide teiste kristallide “ema”.
Ta puhastab, tasakaalustab ja harmoniseerib Sinu kogu olemist. Mäekristall võtab ära negatiivse energia ning annab Sulle juurde värsket ja puhast energiat. Mäekristalliga on väga hea mediteerida ning ta aitab suurepäraselt informatsiooni talletada. Mäekristalli võib kanda koos kõikide kristallidega ning ta tugevdab teiste mõju!

KUUKIVI peetakse uute alguste kristalliks- nii nagu kuu kasvab ja kahaneb, aitab kuukivi mõista, et kõik on pidevas muutumises. Ta rahustab tugevalt emotsionaaliseid tundeid, olles täidetud naiseliku ja passiivse energiaga. Ta tasakaalustab mees-ja naisenergiat, rahustab ebastabiilsust ning maandab stressi. Kuukivi toob Sinu ellu sünkroonsust ja õnnelikke juhuseid, et leiaksid hõlpsamini oma raja, millel kõndida.

HAULIIT on äärmiselt rahustav kivi. Kui sind vaevab unetus, pane see padja alla või kasuta sellest tehtud eliksiiri. Hauliit abistab kehavälistel rändudel ja möödunud eludeni jõudmisel. Õpetab kannatlikkust, vaigistab viha , tugevdab positiivseid iseloomujooni. Tugevdab mälu ja teadmisjanu.

AHHAAT on aeglase, kuid võimsa toimega. Ta on mitmetasandiline puhastaja, emotsionaalset, füüsilist ja vaimset tasakaalu soodustav maanduskivi. Tuues välja/arendades sisemist stabiilsust, kasvatab ta enesekindlust ja -usaldust ning mõelda-tegutseda praktiliselt. Aidates tegeleda enese-analüüsiga, toob ahhaat välja sisimasse peidetud probleemid, mis takistavad heaolutunde saavutamist elus. Hea kaitseamulett reisimisel ning eriti hinnatud kaitsmaks liiklusõnnetuste eest.

VÄRVI ENERGIA: VALGE

Valged kristallid on seotud spirituaalse maailmaga, mida saab tunnetada, kuid mitte näha. Nad näitavad meile teed, kui me ei tea, kuhu suunduma peame ning et me paremini mõistaks spirituaalseid elemente oma elus ja Universumis. Tänapäevases maailmas on valge puhtuse, eheduse, ühtsuse ja süütuse värv. Valgete kiirte ajatud, loomulikud võimed on Kuu võimed. Valge on värv, mida näeme, kui Kuu peegeldab meie poole Päikese valgust. Valge on loomulike tsüklite, alguste ja lõppude värv; see on vasturääkivuste ja vastandite, vabaduse ja lootuse, sünni ja taasloomise värv.

TOOTEINFO: kee kogupikkus 80 cm, ahhaat lõige ca´4 cm ja valge niiditutt 8 cm; kuldsete vahelülidega disainil on ka ahhaadi äär kuldne, hõbedaste vahelülidega disainil vastavalt hõbedane

 

Jaga:
Lisainfo
Värvus

kuldsete vahelülidega, hõbedaste vahelülidega

Disain

Niiditutiga, Niiditutita

Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast