Käevõru roosa kvarts & larimar

15,00 

Ümmargused lapikud ja nuggetid roosa kvartsi helmed ja kandilised lapikud larimari helmed moodustavad kokku ühe õrna, kuid imelise energiaga käevõru.

 

Roosa kvarts 

…on kõige tähtsam südame kristall, mis õpetab meile armastuse tõelist olemust ning kingib lõpmatu rahu. Ta toob meile tugevat enesemõistmist ja -armastust.

Roosa kvarts tõmbab ligi romantikat ning olemasolevates suhetes taastab usalduse ning harmoonia. Roosa kvarts avab meie südame, kui me pole armastust tunda saanud või kui oleme haiget saanud, parandab ta selle. Kivi eemaldab õrnalt negatiivse energia ja asendab selle armastavate vibratsioonidega.

Kui oleme leinamas, aitab roosa kvarts hakkama saada sellest tuleneva südamevaluga ning aksepteerida kaotust.

Larimar

…on üks meie planeedi uusimaid avastatud kristalle. Ta on spirituaalsust kiirgav kivi, mis avab uusi dimensioone ja ergutab Maa arengut. Larimar kergendab mediteerimist, suhtlemist inglitega ja teiste maailmadega. Ta lahustab piire ja suunab meie hingesid õigetele teedele.

Larimar stimuleerib loovust ja julgustab meid „vooluga kaasa minemist“. Temaga leiame üles enda sisemise lapse ja oskuse vahetut rõõmu tunda. Ta aitab kõrvaldada meie endi loodud pinged ja tõkked, kõrvaldada hirme ja saada üle märterlikkusest. Stressi ja vältimatute muutuste perioodidel aitab larimar meil meelerahuga neist läbi kulgeda.

Larimar tõstab meie teadlikkust loomulikul teel ning harmoneerib meie keha uute kõrgemate vibratsioonidega.

Laost otsas

Jaga:
Kirjeldus
Lisainfo
Kirjeldus

Meelespea

Kristalli vali alati lähtuvalt sisetundest, mitte kirjapandud omadustest. Meie silmad on meeleelundid, mis oskavad tunnetada õigeid valikuid ehk kui miski “jääb silma” ja on sümpaatne, tasub seda usaldada.

Kristallide kohta kirjutatud info on subjektiivne ning mõju ja selle intensiivsus võib erineda igal inimesel.

Kasutatud allikad: Judy Hall “Kristallipiibel”, Henry M. Mason, Brittani Petrofky “Kristallimaatriksid”, Robert Simmons & Naisha Ahsian “The Book of Stones”; enda teadmised ja kogemused ning kristallide veebileheküljed  https://mycrystalpedia.wordpress.com ja https://www.crystalvaults.com

Fotod: Koidukuma maagiamaailm

Lisainfo
Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast