Käevõru preniit & püriidi kuubikud

15,00 

Koidukuma nobenäppude poolt valminud disain & käsitöö! Poolvääriskividest käevõru preniit & püriidi kuubikud.

PRENIIT

…on tingimatu armastuse kivi. Ta soodustab intuitsiooni ja vaimset kasvu ning aitab saabuvateks aegadeks valmis olla.
Toob sügava meditatsiooni, kus on võimalik kohtuda oma kõrgema minaga. Rahustab ümbrust ja toob meelerahu, luues justkui nähtamatu kaitsevõre kandja ümber või ka kogu ruumis.

Aitab sundkäitumisega inimesi, kes eelnevast elust põhustatud ilmaoleku tõttu koguvad asju või tundeid/armastust. Pehmendab halbu unenägusid ja hirme. Rahustab hüperaktiivseid lapsi.

Preniit on kristallitervendaja enda ravitsemiseks. Ta on kasulik diagnoosimisel, sest aitab jõuda haiguse põhjuseni.

Tšakra: südametšakra

Rohelist värvi preniidi kristall resoneerub südame energiakeskusega, aidates seda avada ja tasakaalustada. Ta toob tervendust ja harmooniat, aitavad elada hetkes ja seda nautida. Ta õpetab tingimusteta armastama ja seda vastu võtma. Kui on valuaistinguid või haigusi/õnnetusi rinnaku või ülaselja piirkonnas, oska otsida sellele psühholoogilist seletust ning abi võib olla rohelise kristalli näol.

Struktuur: ortorombiline (tõrjuja)

VÄRVI ENERGIA: roheline

Roheline on inimeste jaoks kõige hõlpsamini tajutav värv; see on kevade, uute alguste ja turvalise rännaku värv. Puhast rohelist värvi kristallid on võimsad abilised, kui on vaja kosutada udusulis peresuhteid või uusi äriettevõtmisi. Nad on igasuguse uue elu sümbolid.

Roheline on viljakuse ja taassünni värv ning rohelisi kristalle on väga ammustest aegadest kasutatud organisatsiooni, pere- või kogukonda uue elu toomise pingutuste abistajatena. See on ka tootlikkuse, progressi, õitsengu, materiaalse edu ja edasiminekute värvikiir.

Tumerohelised kristallid abistavad rännakutel ja seiklustel, finantseesmärkide saavutamisel ja tuleviku kindlustamisel (ka mugava pensionipõlve poole).

Helerohelised kristallid aitavad soodustada spirituaalset arengut ning kõrgemale eesmärgile pühendumist.

PÜRIIT

…on kasulik abiline oma plaanide ja kavatsuste kinnistamiseks ja maandamiseks. Püriiti tuntakse ka kui “kassikulda” oma kuldse tooni tõttu. Püriit on tõepoolest ka külluse kristall- ta annab töölauale panduna ümbrusesse energiat ning edendab ärilist ettevõtmist.

1 laos

Jaga:
Kirjeldus
Lisainfo
Kirjeldus

Mõõdud: käevõru siseümbermõõt 16 cm, helmed 8mm ja kuubikud 8 mm.

Lisainfo
Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast