Käevõru lihvitud granaat ja mäekristall helmed

Koidukuma meistrite poolt valmistatud käevõru lihvitud ja sipsidest granaadi ning mõranenud mäekristalli helmestega ning nii hõbedaste kui kuldsete vahelülidega.

GRANAAT

Granaat on võimas kivi- ta lausa kiirgab energiat! Tumepunane, peaaegu mustjas värvus sümboliseerib kirge, armastust, loomeenergiat. Juurtšakra kristall, mis ergutab ka seksuaalsust ja viljakust ning ühtlasi altpoolt alates paneb liikuma ka teised, ülemised energiakeskused. Aitab jagu saada liigsest enese alalhoidlikkusest.

Granaat on “kuninglik” kivi, tugevdades Sinu eneseteostusvajadust ja toetades selleks ambitsioone. Kaelas kantav kivi soodustab aga edukat äritegevust!

TŠAKRA: juur- ja seksuaaltšakra

Mäekristall ehk kvarts on kõige võimsam ravitsev ja energiat võimendav kivi maailmas. Ta vabastab blokeeringuid, neelab, talletab ja vabastab energiat. Mäekristall muudab Sinu biomagnetvälja 2 korda tugevamaks!

Mäekristall ehk kvarts harmoniseerib kõiki tšakraid, teda on väga hea kasutada nii enda kui teiste tasakaalustamiseks. Kristall aitab jõuda kõrgematele vaimsetele tasanditele ning keskenduda mediteerimisele. Kivi aitab Sinu soove saata Universumisse ning neid täide viia.

Loe, kuidas oma kristalle puhastada, laadida ja programmeerida meie jutunurga blogipostitusest.

TOOTE LISAINFO

Materjal: looduslik lihvitud granaadi kristall ja mõranenud mäekristall

Mõõdud: granaadi helmed ca´2 x 1,3 cm, mäekristalli helmed 0,6 cm; saadaval kahes eri mõõdus

Tarne: 1-3 päeva

Seda toodet ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.

Jaga:
Lisainfo
Käe ümbermõõt

ca´17 cm, ca´19 cm

Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast