Võtmehoidja Hamsa käsi ja tiigrisilm

7,00 

Võtmehoidja maagilise sümboliga Hamsa käe ja tiigrisilma ripatsiga aitab hoida Sinu võtmeid sattumast valedesse kätesse ja kaitsta Su kodu!

HAMSA KÄSI on läbi ajaloo olnud kaitse sümbol “kurja silma” needuse eest. See needus usutakse toimivat, kui keegi kannab teie peale vimma, on kade või soovib halba ehk neab teid. Kuigi sõna “needus” tundub liigmüstiline, siis halva energiaga inimesed võivad Sinu käekäiku tõepoolest mõjutada, kui Su enda energia ei ole piisavalt tugev või oled väga vastuvõtlik. Hamsa lahtise käe sümbol aitab Sind kaitsta selle eest.

Hamsa kätt võib kaasata kõikjale, kus võib tekkida ohtlikke olukordi või läbi käia negatiivseid inimesi.

TIIGRISILM

… on kaitsev kristall, mida on ammustest aegadest traditsiooniliselt kantud talismanina. Ta annab tuge sihtide saavutamiseks, lastes Sul tunnetada oma sisemist jõudu ning toob esile Sinus peituva terviku.

Tiigrisilm aitab lahendada sisemisi konflikte ning dilemmasid, eriti neid, mis on põhjustatud põikpäisusest ja uhkusest. Ta ravib enesehinnangu ja -kriitikaga ning blokeeritud loovusega probleeme. Aitab Sul ära tunda oma andeid ning tegeleda oma nõrkade külgedega.

→Loe maagiliste kaitsesümbolite kohta pikemalt meie Jutunurgast siin.

 

Toote lisainfo

Mõõdud: võtmehoidja kogupikkus 6,5 cm, rõnga läbimõõt 2 cm, Hamsa käsi 3,3 cm, kahe tipuga tiigrisilm ripats 3 cm, kaitsva silma helmes 0,8 cm

 

Jaga:
Lisainfo
Disain

Kaitsva silmaga, Kaitsva silmata

Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast