Vikerkaare kuukivi hõbesõrmus (eri disainid)

Lihtsa, kuid stiilse disainiga vikerkaare kuukiviga hõbesõrmus Indiast.

Vikerkaare kuukivi on tugevalt feminiinse kuu energiaga kristall. Vikerkaare efekt avaldab valguse spektrumi, mis puhastab ja viib meid kõrgamatele vibratsioonidele. Nii nagu kuu kasvab ja kahaneb, aitab vikerkaare kuukivi mõista, et kõik on pidevas muutumises. Ta arendab emotsionaalset intelligentsust, toob selgust ning tasakaalu.

Asetatuna kolmandale silmale aitab ta avalduda meie psüühilistel annetel ning mõista ja järgida oma intuitsiooni. Kuukivi toob meie ellu sünkroonsust ja rõõmu elu õppetundide läbimisest.

Füüsilisel tasandil on vikerkaare kuukivi hea kristall viljastumise ja peale sünnitust tasakaalu taastamise, aga ka menopausi toetamiseks. Ta toetab keha loomulikke taastumisprotsesse ning eemaldab toksiine. Ta stimuleerivat ka käbinääret, seega olgem vikerkaare kuukiviga valmis vaimseteks muudatusteks!

VÄRVI ENERGIA: Valgete kiirte ajatud, loomulikud võimed on Kuu võimed. Valge on värv, mida näeme kui Kuu peegeldab meie poole Päikese valgust.

Valge on loomulike tsüklite alguste ja lõppude värv. Ta on naissugupoole värv, mis ilmutab end paljudes kultuurides jumalannana; nõnda on see sünni ja taasloomise maailma värv. Valged kristallid toovad toovad endaga yin-energiat ja on seotud spirituaalse maailmaga, mida saab tunnetada, ent mitte näha. Me kasutame valgeid kristalle, kui me ei tea, kuhu teel oleme. Nad näitavad meile teed, kui soovime paremini mõista spirituaalseid elemente oma elus ja Universumis.

Seda toodet ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.

Jaga:
Kirjeldus
Lisainfo
Kirjeldus

VIKERKAARE KUUKIVI HÕBESÕRMUS

Mõõdud: eri suurused vastavalt mudelile, suurused valikutes
Materjal: kiviks poleeritud looduslik vikerkaare kuukivi kristall, ümbris hõbe prooviga 925″
Tarne: 1-3 päeva

Metafüüsilised omadused:

Struktuur: monokliinne
Tšakra: kolmas silm ja kroontšakra (kuigi joondab ja tasakaalustab kõik tšakrad)
Tähtkuju: vähk, kaalud, skorpion (aga väga kasulik ka kõigile teistele sodiaakidele)

Element: vesi

⚜Põnev fakt: kas teadsid, et vikerkaare kuukivi kuulub tegelikult labradoriidi liiki, mille nimetus on plagioklass ehk naatrium-kaltsiumpäevakivi? Seetõttu võib leida antud kristalli ka nimega “sini-läikeline labradoriit”.

Loe, kuidas kristalle puhastada, laadida ja programmeerida meie Jutunurga blogipostitusest.

Meelespea

Kristalli vali alati lähtuvalt sisetundest, mitte kirjapandud omadustest. Meie silmad on meeleelundid, mis oskavad tunnetada õigeid valikuid ehk kui miski “jääb silma” ja on sümpaatne, tasub seda usaldada.

Kristallide kohta kirjutatud info on subjektiivne ning mõju ja selle intensiivsus võib erineda igal inimesel.

Kasutatud allikad: Judy Hall “Kristallipiibel”, Henry M. Mason ja Brittani Petrofky “Kristallimaatriksid”; enda teadmised ja kogemused ning kristallide veebileheküljed  https://mycrystalpedia.wordpress.com ja https://www.crystalvaults.com

Fotod: Koidukuma maagiamaailm

Lisainfo
Disain

Tilgakujuline, Silmakujuline

Suurus

16,6, 17,25, 18,5

Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast