Valge nahast käerihm türkiisiga

27,00 

Koidukuma meistrite poolt valmistatud nahast käerihm ovaalse sinise türkiisi kristalliga, mis kaunistatud tiibeti hõbedaga.

TÜRKIIS

Türkiis on juba iidsetest aegadest tuntud kaitsetalisman, mida kandsid kõrgel võimul olevad preestrid, kuningad ja valitsejad. See tugevdav kivi suurendab empaatiavõimet, toob meelerahu ning tasakaalustab meie olemist.

Türkiis aitab kaasa eneseteostusel, vabastades loovust ning rahustades avalikel esinemistel närve. Ta on tuntud ka kui intuitsiooni arendaja ja “tarkuse kivi”- aidates meil informatsiooni talletada ja seda edukalt kasutada.

Kristalli kurgul kandes/hoides aitab ta meil väljendada oma tundeid, tõde ja arvamust; aga ka vabastab meid vanadest piirangutest.

Füüsilisel tasandil aitab türkiisi kristall jagu saada stressist ja kurnatusest, tugevdab meie energiavälja.

VÄRVI ENERGIA: türkiisi värv peegeldab talve üleminekut kevadele kui sinised toonid muunduvad rohelisteks. See on värske, vastuvõttev energia, mis kingib meile uue kasvu ja elu arenedes rahu. Ta toob lootust, taastumist ja tasakaalu. Türkiis toob rahu peale tormi, maandab stressi ja neutraliseerib äärmused. Ta aitab tõmmata tagasi agressiivsust ja tegeleda raevuga, toob meid tagasi oma keskmesse. Heledamates toonides türkiis tõstab läbi spirituaalsuse sisemist harmooniat ja rahu.

Tugevamates ja rikkalikemates toonides türkiis on tähelepanuväärselt võimas kiir. See toob tuntavat võimu ja paindlikkust.  Türkiisi värvid aitavad lahustada meie sallimatust ning kohaneda uute ideede ja keskkondadega.

TOOTEINFO: türkiisi kristall hõbedatud ümbrises 2,2 x 1,8 cm, valgest naturaalnahast punutud käerihma saab kinnitada trukkide abil kolmes eri pikkuses: 16,5 ; 18 ja 19,5 cm

 

3 laos

Jaga:
Lisainfo
Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast