Väike unenäopüüdja täpiliste sulgedega

6,16 

Indiaanlaste juures olid väga levinud unenäopüüdjad, mida kasutati selleks, et püüda kinni kõik halvad unenäod ning et head uned jõuaksid magajani. Unenägude püüdja on “ära kodustatud” ka meie rahva poolt, kaunistades mitte ainult meie magamistube, vaid ka autosid, elutoa seinu, lapsevankreid, suvila katusealuseid jne.

Unenäopüüdjaid nimetatakse ka unistuste püüdjateks, kuna nad mitte ainult ei püüa endasse meie kaitsmiseks halbu unenägusid, vaid aitavad väidetavalt magajal oma unenägusid ka paremini mõista ja meeles pidada. Unenäopüüdja toimivat vaid siis kui kõrgemasse vaimu uskuda ja asetada see oma voodi kohale nii, et see ripuks magaja pea kohal. Horisontaalsel pinnal muutub unenäopüüdja passiivseks.

Ära unusta oma unenäopüüdjat puhastada ja laadida päikese või tuule käes, et anda talle uut energiat!

Loe unenäopüüdjate kohta lähemalt meie Jutunurga blogipostitusest “Need müstilised unenäopüüdjad!”

Laost otsas

Jaga:
Kirjeldus
Lisainfo
Kirjeldus

VÄIKE UNENÄOPÜÜDJA TÄPILISTE SULGEDEGA

Väikese valge rõngaga unenäopüüdja täpiliste sulgedega, rõnga sees must võrk pärliga. Rõnga küljes ripuvad musta-valgetäpilised pärlitega kinnitatud kohevad sulekesed.

KUHU RIPUTADA?

Paigutusega ole loominguline- väikesed unenäopüüdjad sobivad hästi ka autosse tahavaatepeegli külge, koti külge ripatsiks või lapsevankri kohale; suuremad unenäopüüdjad on atraktiivsed dekoratiivelemendid elutuppa, aga ka kontorisse, salongi, suvilasse, tuulekotta või esikusse, kus vihm ja tuul liiga ei saaks teha; ning miks mitte ka maagiahõngulisele pidustusele, näiteks sünnipäevale või pulma?

TOOTE LISAINFO

Mõõdud: kogupikkus ilma riputusosata 25 cm, rõnga läbimõõt 11,5 cm.
Tarne: 1-3 päeva

Vaata kogu unenäopüüdjate valikut siin.

Lisainfo
Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast