Väike unenäopüüdja roosast kvartsist Elupuuga | Koidukuma disain

15,55 

Koidukuma meistrite poolt valminud maheroosades toonides sulgedega unenäopüüdja rõnga keskel on roosa kvartsi ja ametüsti killukestest ning vasktraadist Elupuu kujutis. 

Kuidas unenäopüüdjat kasutada?

Riputa unenäopüüdja voodi ligidale – kui võimalik, siis oma pea kohale või sellisesse kohta, kuhu paistavad sisse hommikupäikese kiired. Unenäopüüdjat võib aga kasutada ka dekoratiivelemendina pea kõikjal!

Ära unusta oma unenäopüüdjat puhastada ja laadida päikese või tuule käes, et anda talle uut energiat!

Elupuud/ elu puud on universaalse maailmapuuna Euroopas tuntud juba kiviajal. Kujundit on peetud maailma keskmeks ja kõikide eluprotsesside aluseks. Sümboliseerib ühendust maa ja taeva vahel. Elu Puu, kui maailma tsentner ja kõigi eluprotsesside alus on ühtlasi olnud absoluutse reaalsuse ja surematuse sümbol.

ROOSA KVARTS on kõige tähtsam südame kristall, mis õpetab meile armastuse tõelist olemust ning kingib rahu. Ta toob enesemõistmist ja -armastust. Tasakaalustab südametšakrat ja kõrgemat südametšakrat, mis on tingimusteta armastuse keskus.

Roosa kvarts tõmbab ligi romantikat ning olemasolevates suhetes taastab usalduse ning harmoonia. Roosa kvarts avab südame, kui me pole armastust tunda saanud või kui oleme haiget saanud, parandab ta seda. Kivi eemaldab õrnalt negatiivse energia ja asendab selle armastavate vibratsioonidega.

Teda peaksid kindlasti hankima endale inimesed, kellele roosa kvarts ei meeldi- see tähendab, et neis on miski, mis vajab selle kivi tervendamisvõimet.

Toote lisainfo

Mõõdud: unenäopüüdja kogupikkus ilma riputusosata 26 cm, rõnga läbimõõt 11 cm
Tarne: 1-3 päeva.

Jaga:
Lisainfo
Disain

heledamate sulgedega, tumedamate sulgedega

Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast