Tšipsidest must obsidiaan sõrmus (universaalne suurus)

7,00 

Tšipsidest punane korall sõrmus on universaalse suurusega, mis sobib kõigile. Sõrmuse rõngas on põimitud kummiga ja pisikeste helmestega, tehes selle kandmise ka ääretult mugavaks. 

Must obsidiaan on väga tugeva energiaga kivi; ta toob välja “tõelise mina”, kellega tuleb siis silmitsi seista. Ta sunnib Sind arenema, samal ajal sel teekonnal oma tuge pakkudes. Ta toob selgust meeltesse, vabastab segadusest ja piiravatest uskumustest.

Tema must värvus sümboliseerib maandust ja kaitset negatiivsuse eest, ühtlasi aitab lahustada maatšakrast tulenevaid emotsionaalseid ja füüsilisi probleeme. Must obsidiaan laseb aru saada haigusseisundi põhjusest, eriti kui on tegemist allasurutud vihaga. Leevendab üliemotsionaalsust ja aitab seista jalgadega maa peal.

Laost otsas

Jaga:
Kirjeldus
Lisainfo
Kirjeldus

Mõõdud: laius 2 cm;

Tarne: 1-3 päeva.

Loe, kuidas kristalle puhastada, laadida ja programmeerida meie Jutunurga blogipostitusest.

Kristalli vali alati lähtuvalt sisetundest, mitte kirjapandud omadustest. Meie silmad on meeleelundid, mis oskavad tunnetada õigeid valikuid ehk kui miski “jääb silma” ja on sümpaatne, tasub seda usaldada.

Kristallide kohta kirjutatud info on subjektiivne ning mõju ja selle intensiivsus võib erineda igal inimesel.

Kasutatud allikad: Judy Hall “Kristallipiibel”, Henry M. Mason ja Brittani Petrofky “Kristallimaatriksid”, Robert Simmons & Naisha Ahsian “The Book of Stones”; enda teadmised ja kogemused ning kristallide veebileheküljed  https://mycrystalpedia.wordpress.com ja https://www.crystalvaults.com

Fotod: Koidukuma maagiamaailm

Lisainfo
Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast