Supertalisman Hamsa käe, unenäopüüdja ja opaliidi ripatsiga

13,50 

Hamsa käsi on läbi ajaloo olnud kaitse sümbol “kurja silma” eest, seda on peamiselt kasutatud ehtena ning seinale riputatuna. Lisaks kaitsele sümboliseerib Hamsa käsi õnnistust, võimu ja tugevust. Hamsa kätt võib kanda endaga ning riputada koduukse kohale ning vastsündinu tuppa, aga ka autosse ja mujale, kus võib ohtlikke olukordi tekkida või negatiivseid inimesi läbi käia.

Unenäopüüdja on halbade unenägude kinnipüüdja ja heade/ prohvetlike unede tooja. Öösel võib talismani riputada oma pea kohale magamise ajaks.

Opaliit on soovide täitumise kivi nagu mäekristallgi. Temaga koos hakkad jõulisemalt oma unistustega tegelema- neid looma ja täide viima. Ta aitab luua kontakti inglitega. Opaliit toob Sinuni tähendusrikkad unenäod ja aitab luua visioone.

Opaliit kingib sisemise rahu, enesemõistmise ja -armastuse. Sobib ideaalselt lastele, sest aitab neil maailma ja oma tundeid mõista.

NB! Opaliidi puhul on tegemist inimese poolt loodud kristalliga, mis on valmistatud klaasist (mis omakorda on liiv). Opaliidi metafüüsiliste omaduste kohta on eriarvamusi, aga Koidukuma jääb seisukohale, et tal on need olemas.

Need 3 sümbolit loovad ühes väga võimsa koostöö!

Laost otsas

Jaga:
Lisainfo
Mõõtmed 38 cm
Materjal

Hõbetatud metall

Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast