Punasest jaspisest ripats “karuke”

4,44 

Punane japis on tuntud kui juurtšakra kivi. Tema värv resoneerub just selle tšakra võngetega ning aitab teda hästi tasakaalustada. Füüsiliselt toetab ta antud tšakra lähipiirkonnas asuvaid seede-ja suguorganeid; tugevdab ja vabastab mürkidest vereringe, vere ja maksa.

Punane jaspis maandab Su energiat, neelab negatiivsust, puhastab tšakraid. Jaspis tasakaalustab yin ja yang‘i, aitab kaasa nõidumisel. Hea abiline elektromagnetkiirguse tõrjumisel ja sellest puhastamisel- kõik elektroonikaseadmed kiirgavad seda!

Psühholoogiliselt aitab punane jaspis Sul endaga aus olla ja oma probleeme lahendada. Ta tugevdab Sinu püüdlusi ja kiiret mõtlemist, ergutab fantaseerimist plaanide elluviimist.

Karu oli soome-ugri mütoloogias tähtis tegelaskuju, kellest rääkides kasutati alati eufemisme, näit. “elav loom, püha loom” jne. Tema auks korraldati suuri pidustusi ja mitte ühelegi jumalusele ei esitatud nii palju tantse ja laule kui talle. Tema nimel anti isegi vandeid, uskudes, et valelikku ja petjat inimest tabab kiire karistus karu poolt…

Karukese küljes on hõbedakarva ripats; karukese pikkus ninast sabani on 2,5 cm ja kõrgus 1,5 cm.

Laost otsas

Jaga:
Lisainfo
Tarneaeg:

1-3 päeva

Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast