Preniit kristallidega hõbetatud kaelaehe

18,89 

Elegantne preniit kristallidega hõbetatud kaelaehe, 5 ovaalse kiviga.

Hele preniit on tingimatu armastuse kivi. Ta soodustab intuitsiooni ja vaimset kasvu ning aitab saabuvateks aegadeks valmis olla.

Toob sügava meditatsiooni, kus on võimalik kohtuda oma kõrgema minaga. Rahustab ümbrust ja toob meelerahu, luues justkui nähtamatu kaitsevõre kandja ümber või ka kogu ruumis.

Aitab sundkäitumisega inimesi, kes eelnevast elust põhustatud ilmaoleku tõttu koguvad asju või tundeid/armastust. Pehmendab halbu unenägusid ja hirme. Rahustab hüperaktiivseid lapsi.

Preniit on kristalltervendaja enda ravitsemiseks. Ta on kasulik diagnoosimisel, sest aitab jõuda haiguse põhjuseni.

Tšakra: südametšakra

Rohelist värvi preniidi kristall resoneerub südame energiakeskusega, aidates seda avada ja tasakaalustada. Ta toob tervendust ja harmooniat, aitavad elada hetkes ja seda nautida. Ta õpetavab tingimusteta armastama ja seda vastu võtma. Kui on valuaistinguid või haigusi/õnnetusi rinnaku või ülaselja piirkonnas, oska otsida sellele psühholoogilist seletust ning abi võib olla rohelise kristalli näol.

Struktuur: ortorombiline (tõrjuja)

VÄRVI ENERGIA: roheline

Roheline on inimeste jaoks kõige hõlpsamini tajutav värv; see on kevade, uute alguste ja turvalise rännaku värv. Puhast rohelist värvi kristallid on võimsad abilised, kui on vaja kosutada udusulis peresuhteid või uusi äriettevõtmisi. Nad on igasuguse uue elu sümbolid.

Roheline on viljakuse ja taassünni värv ning rohelisi kristalle on väga ammustest aegadest kasutatud organisatsiooni, pere- või kogukonda uue elu toomise pingutuste abistajatena. See on ka tootlikkuse, progressi, õitsengu, materiaalse edu ja edasiminekute värvikiir.

Tumerohelised kristallid abistavad rännakutel ja seiklustel, finantseesmärkide saavutamisel ja tuleviku kindlustamisel (ka mugava pensionipõlve poole).

Helerohelised kristallid aitavad soodustada spirituaalset arengut ning kõrgemale eesmärgile pühendumist.

Laost otsas

Jaga:
Kirjeldus
Lisainfo
Kirjeldus

Preniit kristallidega kaelaehe

Mõõdud: kaelakee kogupikkus 48 cm, keskmine kristall 3 x 1,5 cm, ülejäänud 2-2,5 x 1,3-1,5 cm;

Materjal: kee on hõbetatud, hõbe prooviga 925″; kivideks naturaalne preniidi kristall.

Tarneaeg: 1-3 päeva

Loe, kuidas kristalle puhastada, laadida ja programmeerida meie Jutunurga blogipostitusest.

Meelespea

Kristalli vali alati lähtuvalt sisetundest, mitte kirjapandud omadustest. Meie silmad on meeleelundid, mis oskavad tunnetada õigeid valikuid ehk kui miski “jääb silma” ja on sümpaatne, tasub seda usaldada.

Kristallide kohta kirjutatud info on subjektiivne ning mõju ja selle intensiivsus võib erineda igal inimesel.

Kasutatud allikad: Judy Hall “Kristallipiibel”, Henry M. Mason ja Brittani Petrofky “Kristallimaatriksid”; enda teadmised ja kogemused ning kristallide veebileheküljed  https://mycrystalpedia.wordpress.com ja https://www.crystalvaults.com

Lisainfo
Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast