Opaliit ja pärl hõbekõrvarõngad

23,71 

Fassettlihvitud opaliidi ja pärlitega hõbekõrvarõngad.

OPALIIT

…on soovide täitumise kivi nagu mäekristallgi. Temaga koos hakkad jõulisemalt oma unistustega tegelema- neid looma ja täide viima. Ta aitab luua kontakti inglitega. Opaliit toob Sinuni tähendusrikkad unenäod ja aitab luua visioone.

Opaliit kingib sisemise rahu, enesemõistmise ja -armastuse. Sobib ideaalselt lastele, sest aitab neil maailma ja oma tundeid mõista.

NB! Opaliidi puhul on tegemist inimese poolt loodud kristalliga, mis on valmistatud klaasist (mis on omakorda liiv) ning saladuslikest hägustajatest. Opaliidi metafüüsiliste omaduste kohta on eriarvamusi, aga Koidukuma jääb seisukohale, et tal on need olemas.

PÄRL

…on eriti tugevalt seotud naiselikkusega. Ta aitab saavutada kontakti oma sisemise jumalannaga ning ürgse naiselikkusega. Pärl kingib meile hoolitsuse, mida rakendada nii enda kui teiste osas. Ta aitab meil hoolitseda oma au, lojaalsuse, usu ning puhtuse eest. Pärl on väga kasulik meie suurimale organile- nahale. Aasias on pärlit kasutatud nahahoolduses ja kosmeetikas juba sajandeid. 

Mõõdud: kogupikkus 6,5 cm, opaliit 1,5 x 1,2 cm, pärl 0,8 x 0,6 cm
Materjal: fassettlihvitud opaliidi kristall, pärlid, metallosad hõbe 925″

Laost otsas

Jaga:
Lisainfo
Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast