Must obsidiaan müstiline draakon keega

22,22 

Mustal obsidiaan-ripatsil on pealsel draakoni graveering.

Kee koosneb väikestest musta obsidiaani kristallidest, mis on lükitud mustadele niitidele ja mille vahel sõlmed ehk kee on sobiv ka mantrate lugemiseks või mediteerimiseks. Kee on pikendatav ehk seda saab sättida omale sobivaks pikkuseks.

Must obsidiaan – väga tugeva energiaga kivi;  ta laseb aru saada haigusseisundi põhjusest, eriti kui on tegemist allasurutud vihaga haiguse suhtes…. Eemaldab mürke, lahustab blokaade ja pingeid nii füüsilises, emotsionaalses kui energiakehas. On ka kaitsekristall, seega soovitatav kanda nahaga kontaktis. Leevendab üliemotsionaalsust. 

DRAAKONIT peetakse Feng Shuis üheks võimsamaks sümboliks. Just draakon sünnitab oma hingamisega eluloovat qi-energiat, mis annab kõigele elavale elu.

Draakon sümboliseerib võimsust, arukust ja headust ning toob ärisse edu. Hiinas peetakse pärliga draakonit imperaatori sümboliks, tema jumalikuks kaitsjaks. Draakoni kuju soovitatakse panna idasektorisse, kuid teda ei tohiks panna perekonnapea silmadest kõrgemale, vastasel korral võib draakon hakata majas domineerima.

DRAAKON (puudraakon) on 2024 aasta horoskoobi loom.

Erinevalt teistest horoskoobi loomamärkidest on ta müstiline olend, kes toob õnne, armastab suursugusust ja erilisust, aga ei ole edev. Puudraakon on loominguline, suure kujutlusvõimega ja julge.

Mõõdud: Matt osalise läikega must obsidiaan draakon ripats 3,5 x 2,5 cm, kee pikkus kuni 70 cm

1 laos

Jaga:
Lisainfo
Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast