Must ahhaat inglitiiva kõrvarõngad

14,44 

Must ahhaat on väga tugev kaitsekristall nagu teisedki musta värvi kristallid. Ta aitab kaitsta  psüühiliste rünnete, äraneedmise või halvasoovlikkuse eest. Ta kaitseb võimasalt Sinu aurat negatiivsuse eest ning ühtlasi ka tugevdab seda.

Must ahhaat laseb Sul näha maailma ilma “roosade prillideta” ehk nii nagu asjad tõeliselt on. Niimoodi on ta tõhus abiline lõpetamaks elamist unistuste keskel ning nägema inimesi ja olukordi nende tõelise palgega. Kui oled olukorras, kus lähedased soovitad Sul midagi lõpetada (suhe, amet jms), kuid ise räägid asja paremaks- võib must ahhaat olla oluliseks teguriks muutuste poole liikuma hakkamisel.

Mustal värvil on maandav toime ning seetõttu on ta hea kivi maatšakra tasakaalustamiseks. 
Juurtšakra probleemidest ja tasakaalutusest räägivad selgelt keelt: hirm, muutuste vältimine, liigne ettevaatlikkus, ebakindlus suhetes, raskus konfliktidega toimetulekus, agressiivsus, närvilisus.  Blokeerunud tšakra lööb tihti välja ka seksuaalsuses- ollakse manipuleerivad, impulsiivsed ja domineerivad, ka isekad ning üheöösuhete peal väljas.

Kanna musta ahhaati endaga kotikeses kaasas ning aseta ravimiseks oma maa- või juurtšakrale (maatšakra ca 60 cm jalataldadest sügavamal/eemal ning juurtšakra asub kahe jala vahel, lahkliha kandis). Paiguta kristall kodus elutuppa või koridori, sest nendest ruumidest käivad enim läbi külalised ning must ahhaat aitab neilt tulenevat negatiivsust blokeerida.

TOOTEINFO: kõrvarõngaste kogupikkus 4 cm, sellest must ahhaat 0,8 cm

 

Laost otsas

Jaga:
Lisainfo
Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast