Labradoriidiga hõbesõrmus (eri disainid)

18,89 

Minimalistliku, kuid kauni erinevate disainidega labradoriidiga hõbesõrmus Indiast.

Labradoriit oma maagiliste värvivisetega on esoteerikute ja müstikute kristall. Ta joondab füüsilise keha kõrgemate energiatega ning selleläbi stimuleerib intuitsiooni ja psüühilisi andeid, aitab viia vaimsete eesmärkideni. Spirituaalsel teekonnal valgustab, kaitseb, kergendab kogemuste omaksvõtmist ning avardab meelt.

Labradoriit suurendab usku iseendasse ja/ehk Universumisse, aitab maha suruda vanad hirmud ja ebakindluse (ka eelmistest eludest), mis takistavad meil saavutamast soovitut. Kivi ergutab kujutlusvõimet ja uute ideede tekkimist, temast on palju abi loovtegemisel.

Füüsilisel tasandil reguleerib ainevahetust, ravitseb silmade ja aju häireid, tasakaalustab hormoone, leevendab menstruatsioonivalu, alandab vererõhku.

VÄRVI ENERGIA:

Sinised kristallid on sageli hea valik spirituaalseks kaitseks kui meil on vaja usaldada maailma, mida me ei näe. Usaldus on keeruline vajadus- me soovime teisi usaldada ja samas olla ise usaldusväärsed.  Sinised kristallid aitavad meil elada moel, mil usaldus on mõlemalt poolt tasakaalus.

Sinise tumedamad toonid õpetavad meile inimlikkust, diskreetsust ja autunnet; nad arendavad meis empaatiat ning austust nii enda kui teiste suhtes, olla lahkemad ja heatahtlikumad.  

Jaga:
Kirjeldus
Lisainfo
Kirjeldus

LABRADORIIDIGA HÕBESÕRMUS

Mõõdud: erinevad olenevalt mudelist, suurused valikutes
Materjal: naturaalne poleeritud labradoriidi kivi, ümbris hõbe prooviga 925″
Tarne: 1-3 päeva

Metafüüsilised omadused

Struktuur: trikliinne
Tšakra: juur- ja südametšakra, kolmas silm, kroontšakra
Tähtkuju: lõvi
Element: vesi

Loe, kuidas kristalle puhastada, laadida ja programmeerida meie Jutunurga blogipostitusest.

Meelespea

Kristalli vali alati lähtuvalt sisetundest, mitte kirjapandud omadustest. Meie silmad on meeleelundid, mis oskavad tunnetada õigeid valikuid ehk kui miski “jääb silma” ja on sümpaatne, tasub seda usaldada.

Kristallide kohta kirjutatud info on subjektiivne ning mõju ja selle intensiivsus võib erineda igal inimesel.

Kasutatud allikad: Judy Hall “Kristallipiibel”, Henry M. Mason ja Brittani Petrofky “Kristallimaatriksid”; enda teadmised ja kogemused ning kristallide veebileheküljed  https://mycrystalpedia.wordpress.com ja https://www.crystalvaults.com

Fotod: Koidukuma maagiamaailm

Lisainfo
Suurus

17, 18

Disain

Tilgakujuline, Pikergune

Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast