Kristallikomplekt autosse

13,33 

Kristallikomplekt autosse on mõeldud pakkuma suuremat turvatunnet liiklemises ning toetama autojuhi tööd rooli taga. Komplektis on 3 kristalli:

HEMATIIT on maandav, kaitset pakkuv kristall. Olles juba füüsiliseltki väga raske kristall (tihe rauasisaldus), on tal oskus tõmmata meid Maa poole- ja nõnda suurendades meie keskendumisvõimet (liikluses väga vajalik!).

ARAGONIIT on tasakaalustav ja stressi maandav kivi; ta aitab tuua meid käesolevasse hetke. Närvilistes situatsioonides on tema pehme ja maandav energia meile kasulik, eriti autot juhtides.

AHHAAT soodustab vaimset tööd, keskendumist ja analüüsivõimet. Ahhaadid on meie hoidjad, nad tasakaalustavad meid emotsionaalselt, füüsiliselt ja intellektuaalselt. 

Kivid on kotikeses. Aseta kotike autosse oma tööd tegema, nähtavale kohale või peidetuna. Vaata aeg-ajalt oma kive ning kontrolli, ega nad ei ole purunenud või neisse mõrasid tekkinud; need tunnused annavad märku, et kivid on õnnetusi ära hoidnud või hoiatavad nende tekke eest. 

NB! Kristallid ei ole elu- ega liikluskindlustus! Nad toetavad meid olema tähelepanelikum, keskendunum ning ettevaatlikum; annavad juurde turvatunnet. Turvatunde olemasolu hoiab eemal hirmu baasil tekitatavad olukorrad (hirmul on ligitõmbav jõud).

 

Laost otsas

Jaga:
Kirjeldus
Lisainfo
Kirjeldus

LISAINFO

Mõõdud: kotike 7 x 10 cm; kivid ca 2,5-3,5 cm
Tarne läbi postiteenuse: 1-3 päeva

Komplektis on ahhaadi, aragoniidi ja hematiidi poleeritud kivid

Lisainfo
Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast