Kaelaehe Elu Puu, Hamsa käe ja ametüsti kristalliga

11,11 

Kaelaehe, millel ripatsiteks Hamsa käsi, Elu Puu ja ametüsti pärl. Võimas energeetiline talisman, mis kolme erineva sümboli koostoimel annab tugeva toime!

Hamsa käe amuletti peetakse võimsaks talismaniks ja seda nähakse kui pühadust, tervendajat ja imetegijat, mis toob  headust selle kandjaile, kaitseb ettenägematute ohtude ja haiguste eest ning neutraliseerib negatiivset energiat.

Elu Puud on universaalse maailmapuuna Euroopas tuntud juba kiviajal. Kujundit on peetud maailma keskmeks ja kõikide eluprotsesside aluseks. Sümboliseerib ühendust maa ja taeva vahel. Elu Puu, kui maailma tsentner ja kõigi eluprotsesside alus on ühtlasi olnud absoluutse reaalsuse ja surematuse sümbol. 

Ametüst on erakordselt võimas ja kaitsev kivi kõrge vibratsiooniga. Ta on looduslik rahusti ning blokeerib psüühilisi ründeid. Tal on Sulle tugev tervistav ja puhastav vägi.
Ametüst toetab mõõdukust ning aitab Sul vabaneda sõltuvustest. Soodustab uute ideede omaksvõtmist ning otsuste tegemise protsessi, kaasates Su suikunud intuitsiooni. 

TOOTE LISAINFO

Mõõdud: keti pikkus on 60 cm;
Materjal: metall, ametüsti kristall;
Tarne: 1-3 päeva

Laost otsas

Jaga:
Lisainfo
Tarne:

1-3 päeva

Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast