Hematiit ripats Rebane koos keega

18,88 

Hematiidist kaelaehte ripatsil on rebase kuju. Rebane ehk Kitsune on Jaapani mütoloogias üleloomulike võimetega loom, kes on hea õnne talisman. Ka meie mütoloogias on rebane tuntud kui tark ja kaval loom.

HEMATIIT- METAFÜÜSIKALISED OMADUSED

 Hematiit on tugev kaitsekivi ja ühtlasi hea maandaja- maatšakra kristall;  ta harmoniseerib meelt, keha ja vaimu. Hematiit aitab meil end fokusseerida käesolevale tegevusele. Ajastul, mil oleme ümbritsetud suurel hulgal tehnoloogiast ning oleme mõjutatud sealt tulenevast elektromagnetkiirgusest, muudab see meid hajameelseks ning tunneme end kui “pea laiali otsas”. Hematiit aitab tõrjuda kiirgusest tulenevat negatiivset mõju ning püsida keskendununa. Tema füüsiliselt raske “keha” justkui tõmbab meid maa poole.

Hematiidi magneetiline toime on nii füüsiline kui vaimne- ta aitab välja tõmmata negatiivsed käitumis- ja mõttemustrid ning energia; füüsilisel tasandil jääkaineid. Magneetilise kivina on ta hea abiline liigesevalude puhul (NB. Hematiidi käevõru aitab suurepäraselt leevendada randmevalusid, nt massaažitegemisest või käsitööst tulenevaid). Hematiit tugevdab verevarustust ja aitab vereringeprobleemide puhul. 

Ravitseb oma tungidele järeleandmist (liigsöömine, suitsetamine jm), tõmmates meid tagasi oma esialgsete kavatsuste juurde. Maandava kristallina leevendab ärevust ja unetust.

Sobib väga hästi kokku tööd tegema: must turmaliinmust ahhaatmust obsidiaan.

HEMATIIT

…on raudoksiid mineraal kõvadusega 5-6 (Mohs skaalal). Tema kristallisüsteem on heksagonaalne (trigonaalne). Tema nimetus on tulnud kreekakeelsest sõnast “veri”, mis viitab värvusele, mis tuleb hematiidist välja pulbervormis.

Hematiidi kristallid on ebaharilikud, kuid väljaulatudes üldiselt tabulaarsed. Tihtipeale moodustuvad hematiidi välivormis rosetid. Hematiit on raske, massiivne, metalliku läikega tumehall kristall. Teda võib leiduda ka kvartskristallides.

Hematiiti leidub nt USA-s, Brasiilias, Kanadas, UK-s, Itaalias, Šveitsis, Rootsis.

TOOTEINFO: hematiidist rebase ripats 3 x 2,5 cm, kee pikkus 42 cm; kee kinnitus kruvitav

 

Laost otsas

Jaga:
Lisainfo
Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast