Erksinise-roosakirju unenäopüüdja

11,11 

Keskmist mõõtu värviline unenäopüüdja ühe rõnga, roosade ja erksiniste sulgede ning kangasribadega. 

Kuidas unenäopüüdjat kasutada?

Riputa unenäopüüdja voodi ligidale – kui võimalik, siis oma pea kohale või sellisesse kohta, kuhu paistavad sisse hommikupäikese kiired. Unenäopüüdjat võib aga kasutada ka dekoratiivelemendina pea kõikjal!

Ära unusta oma unenäopüüdjat puhastada ja laadida päikese või tuule käes, et anda talle uut energiat!

Loe unenäopüüdjate kohta lähemalt meie Jutunurga blogipostitusest “Need müstilised unenäopüüdjad!”

Mõõdud: Pikkus ca 50 cm, riputusaas 11 cm, rõnga diameeter 15 cm.

Laost otsas

Kategooriad:
Jaga:
Kirjeldus
Lisainfo
Kirjeldus

Juba väga ammuse traditsiooni kohaselt oli indiaanlaste juures levinud unenäopüüdja, mida kasutati selleks, et püüda kinni kõik halvad unenäod ning et head uned jõuaksid magajani.

Legend räägib, et ühte vana indiaani hõimu kimbutasid tihti halvad unenäod. Ühel ööl sai nende vaimne juht aga nägemuse, milles oli ämblikukehaga kõrgem olevus. Ta hakkas ringselt oma võrku kuduma, selgitades, kuidas see sümboliseerib elu ringi ja meid mõjutavaid jõude. Ringi täiuslikkuse loob auk selle keskel, läbi mille pidavat pääsema head unenäod ja nägemused magajani, andes sellest märku liikuvate sulgedega. Halvad uned jääma aga võrku kinni ning seisma seal seni kuni hommikupäike need minema pühib. Pealik jagas oma teadmisi hõimuga ning sellest ajast peale on unenägude püüdja indiaanlaste seas olulisel kohal.

Lisainfo
Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast