Boho-kaelakee roosa kvarts ahhaat roosa opaal

48,45 

ROOSA KVARTS on kõige tähtsam südame kristall, mis õpetab meile armastuse tõelist olemust ning kingib lõpmatu rahu. Ta toob Sulle tugevat enesemõistmist ja -armastust.

Roosa kvarts tõmbab ligi romantikat ning olemasolevates suhetes taastab usalduse ning harmoonia. Roosa kvarts avab Sinu südame, kui Sa pole armastust tunda saanud või kui oled haiget saanud, parandab ta selle. Kivi eemaldab õrnalt negatiivse energia ja asendab selle armastavate vibratsioonidega.

AHHAAT on rahustava, pingeid maandava toimega. Ta annab Sulle jõudu ja tugevust, aitab iseendaga leppida. Ta suurendab Su enesekindlust ning aitab Sul end analüüsida. Ahhaadi kristallid soodustavad vaimset tööd ja praktikaid, aitab väljendada omaenda tõdesid. Roheline ahhaat annab emotsionaalset ja vaimset paindlikkust, parandab otsustusvõimet- kasulik vaidluste lahendamisel.

OPAAL on peene energiaga kivi. Ta võimendab kosmilist teadvust ja loob müstilisi visioone, stimuleerib originaalsust ja loovust. Opaal on neelav, kuid samas ka peegeldav kivi. Ta intensiivistab emotsionaalseid seisundeid. Opaal on karmaline kivi, õpetades, et see, mida välja saadetakse, tuleb endale tagasi.

Psühholoogiliselt võimendab opaal iseloomujooni ja toob need esile, et neid ümber kujundada. Suurendades enesehinnangut, aitab ta teil mõista teie täit potentsiaali. Vaimsel tasandil toob opaal kergust ja spontaansust, soosib huvi kunstide vastu.

TOOTEINFO: kee pikkus 70 cm, ahhaat geood ripats 3,5 x 3.5 cm, tuti pikkus 9,5 cm

 

1 laos

Jaga:
Lisainfo
Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast