Võtmehoidja maagilise Hamsa käe ja Kaitsva silmaga

4,44 

Maagiliste elementidega hõbedane võtmehoidja , mille suure rõnga külge on kinnitatud Hamsa käsi ja Kaitsev silm. Hamsa käsi on tugev kaitsesümbol, mis aitab kaitsta nii Sinu võtmeid sattumast võõrastesse kätesse, kui hoida turvalisena Su kodu.

Hamsa käsi

Hamsa käsi on läbi ajaloo olnud kaitse sümbol “kurja silma” needuse eest. See needus usutakse toimivat, kui keegi kannab teie peale vimma, on kade või soovib halba ehk neab teid. Kuigi sõna “needus” tundub liigmüstiline, siis halva energiaga inimesed võivad Sinu käekäiku tõepoolest mõjutada, kui Su enda energia ei ole piisavalt tugev või oled väga vastuvõtlik. Hamsa lahtise käe sümbol aitab Sind kaitsta selle eest.

Hamsa kätt on peamiselt kasutatud ehtena ning seinale riputatuna. Lisaks kaitsele sümboliseerib Hamsa käsi õnnistust, võimu ja tugevust. Hamsa kätt võib kanda endaga ning riputada koduukse kohale ning vastsündinu tuppa. Samas võib teda kaasata kõikjale, kus võib tekkida ohtlikke olukordi või läbi käia negatiivseid inimesi.

Hamsa käsi on tugev kaitsesümbol, mis aitab kaitsta nii Sinu võtmeid sattumast võõrastesse kätesse, kui hoida turvalisena Su kodu.

Aktiveeri võtmehoidja enda jaoks toimima ning puhasta seda energeetiliselt!

 

Laost otsas

Jaga:
Lisainfo
Mõõdud:

rõnga läbimõõt 3 cm, kogupikkus 8 cm

Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast