Vikerkaare kuukivi toorkivi

3,65 

VIKERKAARE KUUKIVI on tugevalt feminiinse kuu energiaga kristall.

Vikerkaare efekt avaldab valguse spektrumi, mis puhastab ja viib meid kõrgamatele vibratsioonidele. Nii nagu kuu kasvab ja kahaneb, aitab vikerkaare kuukivi mõista, et kõik on pidevas muutumises. Ta arendab emotsionaalset intelligentsust, toob selgust ning tasakaalu.

Asetatuna kolmandale silmale aitab ta avalduda meie psüühilistel annetel ning mõista ja järgida oma intuitsiooni. Kuukivi toob meie ellu sünkroonsust ja rõõmu elu õppetundide läbimisest.

Füüsilisel tasandil on vikerkaare kuukivi hea kristall viljastumise ja peale sünnitust tasakaalu taastamise, aga ka menopausi toetamiseks. Ta toetab keha loomulikke taastumisprotsesse ning eemaldab toksiine. Ta stimuleerivat ka käbinääret, seega olgem vikerkaare kuukiviga valmis vaimseteks muudatusteks!

VÄRVI ENERGIA: Valgete kiirte ajatud, loomulikud võimed on Kuu võimed. Valge on värv, mida näeme kui Kuu peegeldab meie poole Päikese valgust.

Valge on loomulike tsüklite alguste ja lõppude värv. Ta on naissugupoole värv, mis ilmutab end paljudes kultuurides jumalannana; nõnda on see sünni ja taasloomise maailma värv. Valged kristallid toovad toovad endaga yin-energiat ja on seotud spirituaalse maailmaga, mida saab tunnetada, ent mitte näha. Me kasutame valgeid kristalle, kui me ei tea, kuhu teel oleme. Nad näitavad meile teed, kui soovime paremini mõista spirituaalseid elemente oma elus ja UniversumIS.

Lisainfo: naturaalsed poolvääriskivi vikerkaare kuukivi toorkivid mõõdus ca´ 2,5 x 2 cm

14 laos

Jaga:
Lisainfo
Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast