Valge nahast käerihm sugiliit ja muskoviit kristalliga

28,00 

Koidukuma meistrite poolt valminud valgest nahast käerihm ovaalse, pealt tipulise kristalliga, milles on koos sugiliit ja muskoviit.

SUGILIIT on üks armastuse kividest, ta esitab vaimset armastust ja teadlikkust. Ta õpetab meid oma tõe järgi elama ja aitab meid vaimsetel otsingutel. Ta aitab armastust ja valgust tuua ka kõige süngematesse olukordadesse.

Kaitseb hinge traumade ja pettumuste eest, hoiab meid masendusse sattumast. Toetab leinas ja mures ning laseb endale andestada.

Aitab autismi ja düsleksia ning muude õpiraskuste korral. Sobib kõigile, kes tunnevad, et ei leia oma kohta elus. Aitab välja selgitada oma elu eesmärki. Toetab erinevate grupisiseste probleemide lahendamisel.

Toetab vähihaigeid, rahustades õrnalt emotsionaalset tormi ja leevendades meeleheidet (asetada kolmandale silmale). Annab energiat ja armastavat tuge nii füüsiliselt kui vaimselt, eemaldab negatiivsust.

MUSKOVIIT on n.ö peegeldav kivi, mis peegeldab tagasi need omadused, mida inimene endas näha ei taha. Ta aitab neid omadusi pehmendada ja ümber kujundada.

Hajutab enesekahtlusi, hirme ja ebakindlust. Toetab tulevikku vaatamisel,  enda tõelise mina otsinguil ja eneseväljendustes.

Müstiline n.ö. inglite kivi, mida kasutatakse kristallidega ennustamisel.

TOOTEINFO: kuldses ümbrises naturaalne lihvitud sugiliidi kristall, mis on segunenud kollase/kuldse muskoviidiga, mõõdud 3,5 x 2,5 cm; valgest naturaalnahast punutud käerihma saab trukkide abil kasutada kolmes eri pikkuses: 16,5 ; 18 ja 19,5 cm

Käevõrude tellimise numeratsioon: nr. 1 on koos nahkrihmaga, 2, 3 ja 4 on pildil vasakult paremale

Jaga:
Lisainfo
Kristalli disain

1, 2, 3, 4

Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast