Valge ja roosa kassisilm 3-kordne käevõru

18,89 

Kassisilma peetakse maagiliseks kiviks. Ta suudab maandada ning samal ajal tugevdada intuitsiooni. Hajutab aurast negatiivsust ja annab kaitset. 

Korrastades kolmanda silma tšakrat, aitab kassisilm tugevdada spirituaalset visiooni ning teadmisi, luua/saada kontakti teiste dimensioonidega.

Kassisilm toob eneseusaldust, õnnetunnet, meelerahu ja head õnne. Ideaalne tervendajatele ning energiaga töötajatele, maandades kogunisti ning tuues meditatiivset seisundit.

Kassisilm aitab energiavarude taastumisele ning uuenemisele kaasa, eriti peale haigust või traumat.

VÄRVI ENERGIA: VALGE

Valged kristallid on seotud spirituaalse maailmaga, mida saab tunnetada, kuid mitte näha. Nad näitavad meile teed, kui me ei tea, kuhu suunduma peame ning et me paremini mõistaks spirituaalseid elemente oma elus ja Universumis.

Tänapäevases maailmas on valge puhtuse, eheduse, ühtsuse ja süütuse värv. Valgete kiirte ajatud, loomulikud võimed on Kuu võimed. Valge on värv, mida näeme, kui Kuu peegeldab meie poole Päikese valgust.

Valge on loomulike tsüklite, alguste ja lõppude värv; see on vasturääkivuste ja vastandite, vabaduse ja lootuse, sünni ja taasloomise värv.

TOOTEINFO:

Saab kasutada nii (kolmekordse) käevõruna kui kaelakeena, helmed on venival tamiilil; kogupikkus 52 cm, vahelülid ja elevandiga ripats hõbetatud

Tarneaeg: 1-3 päeva

Laost otsas

Jaga:
Lisainfo
Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast