Tsitriini tipukujuline ripats ketiga

6,99 

Tsitriin toob Sinu ellu küllust või selle olemasolust arusaamist. Ta õpetab Sind ennast avaldama, tõmbab ligi õitsengut, rikkust, edu ja kõike head. Tsitriin õpetab jagama seda, mis Sul on ning aitab seda ka säilitada- siinkohal ei ole mõeldud vaid materiaalseid väärtusi, vaid kõike positiivset- nagu õnn ja rõõm, mida jagades alati topelt saab!

Tsitriin soodustab isikupära, parandab Su motivatsiooni, aktiveerib loovust ja julgustab enese väljandamist. Ta muudab Su vastuvõtlikumaks endale suunatud kriitika suhtes ning julgustab ise konstruktiivset kriitikat välja jagama.

Tsitriin on võimas puhastav ja uuendav kristall. Ta puhastab Sinu tšakraid (eriti päikesepõimikut), aktiveerib kroontšakra ning intuitsiooni. Tsitriin puhastab ja tasakaalustab Sinu energiakeha ning ühendab selle füüsilise kehaga. 

Kanna tsitriini ehtena. Teravatipuline kristall suunab külluseenergia füüsilisse maailma. Kodus või tööl aseta tsitriin jõukusenurka (Feng Shui järgi asub eesuksest või toauksest kõige kaugemal vasakul nurgas) või küllusekarpi. 

NB! Koidukuma e-poes müügil olev tsitriin on saadud amtüsti kuumutamisel. Antud teemaga on palju vastakaid arvamusi, kuid nii poepidaja kui paljude teiste kristallidega tegelevate inimeste meelest ei ole tsitriin, mis on saadud kuumutatud ametüstist, kaotanud oma energeetilist toimet. Looduses tekib tsitriin samuti kuumutamise tulemusel, kui ametüst või suitskvarts eriti kõrgete temperatuuride mõjul oma värvust muudavad, nt. vulkaanilises piirkonnas. Kivil on kollastele kristallide vastavad omadused jätkuvalt alles- küllus, energilisus, positiivsus jne.

 

Laost otsas

Jaga:
Lisainfo
Mõõdud:

Pikkus 2-4 cm; laius ca 1,5 cm Iga ehe on veidi erinev, valige toote galeriist välja endale sobivaim

Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast