Tiigrisilmast pendel ketiga

7,00 

Kristallpendel

Pendlit kasutatakse peamiselt ennustusvahendina- temalt saab küsida mineviku, tuleviku ja oleviku kohta, saada vastuseid kõikvõimalikele küsimustele, leida esemeid, kohti ja elusolendeid, ennustada ilma. Küll aga ei pruugi paljud teada, et pendel on ühtlasi ka suurepärane tšakrate ehk energiakeskuste tasakaalustaja ning kristallide puhastaja-laadija!

Tiigrisilm

Tiigrisilm annab tuge sihtide saavutamisel, laseb Sul tunnetada oma sisemisi ressursse ning tugevdab kavatsuste selgust. Kivi aitab ära tunda end ja teiste vajadusi. Ta aitab teha vahet soovmõtlemisel- ehk mida Sa tahaksid ning mida Sul tegelikult vaja on. Tiigrisilm aitab ära tunda oma andeid ning võimeid!

☛Pendli kasutamise kohta loe lähemalt meie Jutunurga “blogipostitusest“!

Laost otsas

Jaga:
Kirjeldus
Lisainfo
Kirjeldus

Mõõdud: kristalli pikkus 3 cm, laius ülevalt 1,5 cm, keti pikkus 42 cm.

Meelespea

Kristalli vali alati lähtuvalt sisetundest, mitte kirjapandud omadustest. Meie silmad on meeleelundid, mis oskavad tunnetada õigeid valikuid ehk kui miski “jääb silma” ja on sümpaatne, tasub seda usaldada. Samas pööra tähelepanu ka nendele kristallidele, mis on täiesti ebasümpaatsed- need peegeldavad Sinus miskit, mis vajab tähelepanu/ravimist.

Kristallide kohta kirjutatud info on subjektiivne ning mõju ja selle intensiivsus võib erineda igal inimesel.

Kasutatud allikad: Judy Hall “Kristallipiibel”, Henry M. Mason ja Brittani Petrofky “Kristallimaatriksid”, Robert Simmons & Naisha Ahsian “The Book of Stones”; enda teadmised ja kogemused ning kristallide veebileheküljed  https://mycrystalpedia.wordpress.com ja https://www.crystalvaults.com

Fotod: Koidukuma maagiamaailm

Lisainfo
Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast