Seleniit plaat “Lootos”

18,89 

Seleniit on oma nime saanud Kreeka kuujumala Selene järgi, kuna seleniidi läige meenutab kuuvalgust. Ta on kõrge vibratsiooniga puhastav kristall. Läbikumav, kuid mitte selge. Teda peetakse inglite kristalliks just oma heleduse, puhtuse ning kõrgete võngete tõttu. Seleniit on hea kaaslane, kui tegeled vaimsete praktikatega ning soovid ühendust oma minaga.

Seleniit on imehea aura puhastaja ning iseenda, suhete ja kodu harmoniseerija. Kanna seleniiti endaga ehtena, pühi seleniitvardaga oma aurat ning kodus aseta seleniit kodu nurkadesse seda kaitsma või keskele harmooniat looma.

LOOTOSEÕIS on nii budismis kui teistes religioonides vaimse puhtuse sümbol. Just värvilt valge Lootoseõis on nii täiuslikkuse kui vaimse puhtuse sümbol.. Lootos areneb porises veekogu põhjas, kuid kasvab sealt välja puhta säravvalge õiena, mis annabki talle tähenduse suurepärase looduse  ning õnnistuse näol.

Seleniit plaati Lootosega võib kasutada laadimis- või ehtealusena, sümbolina, dekoratiivelemendina või muul omale sobival vajalikul viisil.

TOOTEINFO: materjal: naturaalne poleeritud seleniit; mõõdud: 10 x 1,5 cm, millele on graveeritud Lootoseõis

3 laos

Jaga:
Lisainfo
Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast