Punane korall hõbekõrvarõngad

12,22 

Koidukuma meistrite poolt valminud hõbekõrvarõngad erikujuliste punase koralli pulgakestega.

PUNANE KORALL

…sümboliseerib armastust ja kirge. Korall on pärit merest ja seega seotud emotsionaalse tervenemisega. Punane korall äratab romantikatunnet, kirge ja tugevust meie elus ja suhetes. See on kivi, mis sümboliseerib küllust, kaitset  ja jõukust. 

Punane korall aitab eemaldada kontrollimatuid emotsioone, mis võivad viia kinnisideedeni. See annab jõudu saada üle suhete väljakutsetest, äratades meis kirge, entusiasmi ja optimismi ning julgustab romantilist armastust tundma. 

Kivi taastab meie südames harmooniat ning vaigistab hirmust ja pingest tulenevaid emotsioone. Ta annab energiat, elujõudu ja lootust ning aitab üle saada närvilisusest.

See on efektiivne nii armu kui äri valdkonnas, aidates üle saada laiskusest, edendades liidripositsiooniks vajalikke omadusi ning tuues nähtavale projektide lõpptulemusi. Punane korall tõstab loovust ning annab motivatsiooni seada ja täita ambitsioone ning eesmärke.

Punane korall võib olla suureks abiks majanduslike raskuste korral, toetades võlgadest vabanemist ning finantsvabaduse saavutamist.

Traditsiooniliselt kingitakse jõudu andev ja kaitsev punane korall last ootavale emale või vastsündinule. Ta soodustab ema-ja lapsevahelise sideme tugevdamist, aga ka rasestumist.

Toote lisainfo

Naturaalne pikliku kujuga punane korall, kõrvarõngaste metallosad on hõbedast, prooviga 925″; punase koralli pulgakesed mõõdus 4 x 0,6 cm ja 3,3 x 0,7 cm
Tarne: 2-3 päeva

Laost otsas

Jaga:
Lisainfo
Koralli mõõdud

4 x 0,7 cm, 3 x 0,7 cm, 2,3 x 1 cm

Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast