Preniit poleeritud kivi

6,00 

PRENIIT

…on kaltsium-alumiinium-silikaat mineraal kõvadusega 6- 6.5 (Mohs skaalal).  Tema kristallistruktuur on ortorombiline . Tavaliselt esineb ta massiivsete kobarakujuliste stalaktiitidena või teralistena, kuid mõnikord võib leida teda ka prismaatilise, püramiidse või tabulaarse kristalli kujul. Preniidi värvus on tavaliselt kollakas-roheline, kuid see võib olla ka kollane, valge, hall või värvitu. Tihtilugu leiab preniidi kristallist musti rutiilnõelu.

Preniiti leidub Austraalias, Hiinas, Lõuna-Aafrikas, Šotimaal ja Ameerika Ühendriikides (New Jerseys).

PRENIIT

…on lüli südame ja tahtejõu vahel. Kui meie tahe on seotud südame, mitte egoga, siis meie teod tulevad rahu seisundist ning etendavad enda kõrgeimat olemist igas situatsioonis.

Preniit rahustab närvilisust, muretsemist ja rahutust. Ta õpetab meid elama praeguses hetkes ning aitab hoida eemal kalduvust tuleviku pärast üle muretseda ning oodata asjade kõige halvemat võimalikku kulgu. Preniit tuletab meelde meie sisemise jõu olemasolu ning ühtlasi suunab seda kasutama armastuse heaks. 

Kasutades preniiti mediteerimisel, võime õppida “kuulma” kõrgemat kommunikatsiooni (ingleid, Kõrgemat Mina, spirituaalseid juhte jne). Kivi aitab kaasa selgeltnägemise ja ennustamise tõlgenduste täpsustamisele.

Preniit toetab energiavoolu kehas, eriti seal, kus on tasakaalutused. 

VÄRVI ENERGIA: roheline

Roheline on inimeste jaoks kõige hõlpsamini tajutav värv; see on kevade, uute alguste ja turvalise rännaku värv. Puhast rohelist värvi kristallid on võimsad abilised, kui on vaja kosutada udusulis peresuhteid või uusi äriettevõtmisi. Nad on igasuguse uue elu sümbolid.

Roheline on viljakuse ja taassünni värv ning rohelisi kristalle on väga ammustest aegadest kasutatud organisatsiooni, pere- või kogukonda uue elu toomise pingutuste abistajatena. See on ka tootlikkuse, progressi, õitsengu, materiaalse edu ja edasiminekute värvikiir.

Tumerohelised kristallid abistavad rännakutel ja seiklustel, finantseesmärkide saavutamisel ja tuleviku kindlustamisel (ka mugava pensionipõlve poole).

Helerohelised kristallid aitavad soodustada spirituaalset arengut ning kõrgemale eesmärgile pühendumist.

2 laos

Jaga:
Kirjeldus
Lisainfo
Kirjeldus

MÄRKSÕNAD: sisemine rahu, tahtejõu ja südame koostöö, elamine hetkes
TŠAKRA: päikesepõimik ja südametšakra
ELEMENT: maa, vesi

Mõõdud: ca 3 x 2,6 x 2 cm

Lisainfo
Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast