Orgoniit väeripats Elupuu ja kristallidega

15,90 

ORGONIIT on eluenergia laadimise kaasaegne vorm. Ta tervendab, kaitseb elektromagnetilise kiirguse eest, loob positiivseid emotsioone, soodustab head ja sügavat und.

TIIGRISILM on kaitsev kristall, mida on ammustest aegadest traditsiooniliselt kantud talismanina. Ta annab tuge sihtide saavutamiseks, lastes Sul tunnetada oma sisemist jõudu ning toob esile Sinus peituva terviku.

Tiigrisilm aitab lahendada sisemisi konflikte ning dilemmasid, eriti neid, mis on põhjustatud põikpäisusest ja uhkusest. Ta ravib enesehinnangu ja -kriitikaga ning blokeeritud loovusega probleeme. Aitab Sul ära tunda oma andeid ning tegeleda oma nõrkade külgedega.

ROHELINE AVENTURIIN on südame kivi, teda lohutades ja kaitstes. kristall aitab mõista iseennast ja oma kohta universumis. Tuntud ka kui “isikliku arengu kristall”.

Roheline aventuriin on üks peamisi kristalle, millega tõmmatakse oma ellu küllust, õnne ja edu. Teda paigutatakse tihti rahakotti või küllusenurka/-karpi, aga kasutatakse ka majade ning aedade kaitseks geopaatilise stressi eest (veesoontest, elektriliinidest ja maaenergia negatiiivsetest joontest põhjustatud nõrgad kiirgused ja energeetilised anomaaliad).

Tšakra: südametšakra

TOOTE LISAINFO

Materjal: ripats on käsitööna valmistatud rohelise aventuriini ja tiigrisilma killukestest , vasest (Elupuu) ja vaigust; ripats on pealt kergelt kumer ja tagant sile

Mõõdud: ripatsi läbimõõt 3,5 cm, paksus 1 cm; kaelapael ca 64 cm, sõlme abil saab paela pikkust reguleerida

1 laos

Jaga:
Lisainfo
Kaelapaela pikkus

54 cm, 52 cm

Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast