Lihvitud tsitriin hõberipats

25,41 

Tsitriin toob Sinu ellu küllust või selle olemasolust arusaamist. Ta õpetab Sind ennast avaldama, tõmbab ligi õitsengut, rikkust, edu ja kõike head. Tsitriin õpetab jagama seda, mis Sul on ning aitab seda ka säilitada- siinkohal ei ole mõeldud vaid materiaalseid väärtusi, vaid kõike positiivset- nagu õnn ja rõõm, mida jagades alati topelt saab!

Tsitriin soodustab isikupära, parandab Su motivatsiooni, aktiveerib loovust ja julgustab enese väljandamist. Ta muudab Su vastuvõtlikumaks endale suunatud kriitika suhtes ning julgustab ise konstruktiivset kriitikat välja jagama.

Tsitriin on võimas puhastav ja uuendav kristall. Ta puhastab Sinu tšakraid (eriti päikesepõimikut), aktiveerib kroontšakra ning intuitsiooni. Tsitriin puhastab ja tasakaalustab Sinu energiakeha ning ühendab selle füüsilise kehaga. 

Kanna tsitriini ehtena. Teravatipuline kristall suunab külluseenergia füüsilisse maailma. Kodus või tööl aseta tsitriin jõukusenurka (Feng Shui järgi asub eesuksest või toauksest kõige kaugemal vasakul nurgas) või küllusekarpi. 

Looduses tekib tsitriin kuumutamise tulemusel, kui ametüst või suitskvarts eriti kõrgete temperatuuride mõjul oma värvust muudavad, nt. vulkaanilises piirkonnas. Kivil on kollastele kristallidele vastavad omadused jätkuvalt alles- küllus, energilisus, positiivsus jne.

TŠAKRAD: kroon- ja nabatšakra, päikesepõimik

Loe, kuidas oma kristalle puhastada, laadida ja programmeerida meie jutunurga blogipostitusest.

TOOTE LISAINFO:

ripatsi kogupikkus 2,5 cm, kristall 1 x 0,5 cm, ripats ja kinnitus on hõbedast prooviga 925″

Tarneaeg: 1-3 päeva

Laost otsas

Jaga:
Lisainfo
Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast