Labradoriit tšakrapendel ketiga

17,77 

Labradoriit tšakrapendel on kaunistatud 7 tšakrakivikesega.

 Pendlit kasutatakse peamiselt ennustusvahendina- temalt saab küsida mineviku, tuleviku ja oleviku kohta, saada vastuseid kõikvõimalikele küsimustele, leida esemeid, kohti ja elusolendeid, ennustada ilma. Küll aga ei pruugi paljud teada, et pendel on ühtlasi ka suurepärane tšakrate ehk energiakeskuste tasakaalustaja ning kristallide puhastaja-laadija!

☛Pendli kasutamise kohta loe lähemalt meie Päeviku blogipostitusest!

Labradoriit oma maagiliste värvivisetega on esoteerikute ja müstikute kristall. Ta joondab füüsilise keha kõrgemate energiatega ning selleläbi stimuleerib intuitsiooni ja psüühilisi andeid, aitab viia vaimsete eesmärkideni. Spirituaalsel teekonnal valgustab, kaitseb, kergendab kogemuste omaksvõtmist ning avardab meelt.

Labradoriit suurendab usku iseendasse ja/ehk Universumisse, aitab maha suruda vanad hirmud ja ebakindluse (ka eelmistest eludest), mis takistavad meil saavutamast soovitut. Kivi ergutab kujutlusvõimet ja uute ideede tekkimist, temast on palju abi loovtegemisel.

VÄRVI ENERGIA:

Sinised kristallid on sageli hea valik spirituaalseks kaitseks kui meil on vaja usaldada maailma, mida me ei näe. Usaldus on keeruline vajadus- me soovime teisi usaldada ja samas olla ise usaldusväärsed.  Sinised kristallid aitavad meil elada moel, mil usaldus on mõlemalt poolt tasakaalus.

Sinise tumedamad toonid õpetavad meile inimlikkust, diskreetsust ja autunnet; nad arendavad meis empaatiat ning austust nii enda kui teiste suhtes, olla lahkemad ja heatahtlikumad.  

Laost otsas

Jaga:
Lisainfo
Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast