Kaitsev käevõru must turmaliin must ahhaat tiigrisilm

19,19 19,99 

Kaitsev käevõru: must turmaliin must ahhaat tiigrisilm on Koidukuma nobenäppude disain & käsitöö!
Suuremad piklikud kivid must turmaliin.

MUST TURMALIIN

…on üks peamisi kaitsekristalle, mis ei kaitse meid vaid negatiivse energia ja halvasoovlikkuse eest, vaid ka elektromagnetkiirguste eest, mida põhjustavad elektroonikaseadmed nagu televiisor, mobiiltelefon, sülearvuti jne.

Must turmaliin on seotud juurtšakraga ning tänu sellele maandab ta energiaid ja suurendab meie füüsilist elujõudu, hajutab pinget ja stressi. Turmaliin on suurepärane kivi, mis aitab negatiivsetel mõtetel muunduda positiivseteks. Ta aitab meil mõista teisi inimesi ning äratab meis inspiratsiooni- lastes meie energial kiirata kergeid vibratsioone. 

MUST AHHAAT

… on väga tugev kaitsekristall nagu teisedki musta värvi kristallid. Ta aitab kaitsta  psüühiliste rünnete, äraneedmise või halvasoovlikkuse eest. Ta kaitseb võimasalt Sinu aurat negatiivsuse eest ning ühtlasi ka tugevdab seda.

Must ahhaat laseb meil näha maailma ilma “roosade prillideta” ehk nii nagu asjad tõeliselt on. Niimoodi on ta tõhus abiline lõpetamaks elamist unistuste keskel ning nägema inimesi ja olukordi nende tõelise palgega. Kui oleme olukorras, kus lähedased soovitad midagi lõpetada (suhe, amet jms), kuid ise räägime asja paremaks- võib must ahhaat olla oluliseks teguriks muutuste poole liikuma hakkamisel.

TIIGRISILM

on kaitsev kivi, mida traditsiooniliselt kanti talismanina halbade soovide ja needuste vastu. Ta annab Sulle tuge sihtide saavutamiseks ning toob Su maa peale, kui kipud pilvedes hõljuma. Tiigrisilm aitab lahendada sisemisi konflikte ning dilemmasid, eriti neid, mis on põhjustatud põikpäisusest ja uhkusest.

Ta ravivat enesehinnangu ja -kriitikaga ning blokeeritud loovusega probleeme. Tiigrisilm sümboliseerib jõudu, tarkust, kaitset ning jõukust.

TOOTEINFO: must ahhaat helmed 0,8 cm, tiigrisilm helmed 0,6 cm, must turmaliin piklikud helmed ca´ 1,2 x 0,8 cm

Jaga:
Lisainfo
Suurus

16,5 cm, 18,5 cm, 20,5 cm

Sulle võib huvi pakkuda ka
jhdr
7,00 8,50 
Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast