Kahe tipuga lihvitud fluoriit ripats ketiga

13,50 

Lihvitud fluoriit kahe tipuga on hea energia suunaja- ühes otsas seda kiirates ja teises neelates, kanaldades seda samal ajal mõlemas suunas.  Tasakaalukivina ühendab selline kristall vaimu ja mateeriat ning võib luua sillapunkti kahe energiapunkti vahel.

KRISTALL FLUORIIT

Fluoriit on seotud arenguga paljudel tasanditel ja loob korda igapäevaelus. See kristall võib ületada kaose ning korrastada füüsilise, emotsionaalse ja vaimse keha.

Psühholoogiliselt lahustab fluoriit kindlakskujunenud käitumismustreid ja avab ukse alateadvusesse, tuue allasurutud tunded neist vabanemise eesmärgil pinnale Ta suurendab enesekindlust ja käteosavust. Fluoriit parandab füüsilist ja vaimset koordinatsiooni ning kõrvaldab vaimsed häired. Kinnisideid hajutades aitab ta edasi liikuda kitsarinnaliselt lähenemiselt laiemale pildile. Kivi hajutab illusioone ja paljastab tõde. Temast on palju kasu, kui teil on vaja toimida õiglaselt ja objektiivselt.

Fluoriit aitab Sul omandada uut informatisooni ja edendab kiiret mõtlemist. Fluoriit süütab uuesti ka seksuaalenergia. Emotsionaalselt on tal stabilieeriv mõju. Ta puhastab, selitab, hajutab ja korrastab kehas kõike, mis on tasakaalust väljas. Ta on parim kristall, mida kasutada igasuguse korralageduse eemaldamiseks!

TOOTE LISAINFO

Mõõdud: ripatsi pikkus ca 4 cm, laius 1,5 cm;
Materjal: looduslik fluoriidi kristall, kinnitus metallist; kett hõbetatud

NB! ripatsite valik 1-st 5-ni vasakult paremale (pilt 2)

Tarne: 1-3 päeva

Jaga:
Lisainfo
Fluoriidi värvus

1, 2, 3, 4, 5

Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast