Boji kivid

6,40 56,00 

BOJI KIVID 

koosnevad seestpoolt liivakivist ja väljastpoolt hematiidi ning rauamaagi segust. Neid leidub erinavates värvitoonides ja suurustes.

Ümaratel ja siledatel kividel on naiselik energia ning karedatel ja väljaulatuvate osadega kividel mehelik energia ehk nad töötavad põhimõttel soodustades yin ja yangi energia suurendamist. See on hea olukordades, kus soovitakse arendada rohkem tahtejõudu ja kus kõigutakse tugevalt meheliku ja naiseliku energia vahel. Suuri tasakaalustatud yin ja yang energiavarusid läheb eriti vaja just loomingulistel inimestel, aga ka ettevõtjatel ja teadustööga tegelejatel.

Boji kivide mõte seisnebki selles, et need võivad aidata mõlemal energial muutuda tugevamaks ja kergendada üleminekut ühe või teise vahel.

Boji kive oleks väga kasulik kanda kaasas oma raha-või ravimikotis, aga peab silmas pidama, et need kivid peavad olema seal eraldi oma kotikeses, sest teiste asjade energia võib nende kivide oma nõrgendada. Samas ei tohi boji kive panna kokku teiste kristallidega, sest  ta kahjustab teiste kivide energiat. Boji yin ja yang kivid ei pea olema koos, neid võib hoida ka eraldi kohtades, kus seda vastavat energiat on just rohkem vaja. 

Boji kive võib asendada ka teiste yin ja yang energiate kandjatega. Naiseliku enrgia kiviks võib võtta näiteks punase jaspise ja mehelike energia omaks skoletsiidi. Juhul, kui on olemas üks boji kivi, siis peaks teise poole asenduskivi olema suuruselt enam-vähem sama suur, et mitte tasakaalust välja langeda.

Lühiajalise ent intensiivse töö teostamiseks võib boji kividele lisada kvartskristalle, mis võimendavad nende energiat.

Boji kivid on tuntud kui šamaanide talismanid. Nad parandavad teie psüühilisi nägemusi ja võimeid ning edendavad samal ajal füüsilist paranemist ning heaolu.

 

 

Jaga:
Lisainfo
Energia

Naiselik/yin 39 gr, Naiselik/yin 63 gr, Naiselik/yin 25 gr, Mehelik/yang 15 gr, Mehelik/yang 80 gr, Mehelik/yang 101 gr, Mehelik/yang 118 gr

Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast