Boho-kaelakee suure cherry blossom ploom- ahhaadiga

59,00 

Boho- kaelakee koosneb roosa kvartsi, mäekristalli, roosa opaali ja valge koralli erikujulistest helmestest. Kee otsas on suur neljakandiline cherry blossom ehk kirsiõite ploom- ahhaat ripats ning roosa niiditutt.

CHERRY BLOSSOM (kirsiõite) ploom- ahhaat on pärit Madagaskarilt ja sisaldab roosa kaltsedoni imelisi lillemustreid, nendelt ongi ta saanud oma romantilise nime. Tal on eriliselt rahustav mõju neile, kes on hiljuti läbi elanud trauma. Annab kandjale positiivset energiat kasvamiseks ja oma hirmudest ülesaamiseks. Aitab meeles pidada, kust me oleme pärit, kuhu suundume ning mis eesmärke sihime.

Kirsiõite ahhaat on oma pehme energiaga on n.ö. unistajate kivi, mis toidab meie unenägusid ja aitab püüelda aina edasi eesmärkide poole, lisades kaalu ettevõtmistele. Julgustab elu elama just nii, nagu sa ise seda soovid.

ROOSA KVARTS on kõige tähtsam südame kristall, mis õpetab meile armastuse tõelist olemust ning kingib lõpmatu rahu. Ta toob Sulle tugevat enesemõistmist ja -armastust.

Roosa kvarts tõmbab ligi romantikat ning olemasolevates suhetes taastab usalduse ning harmoonia. Roosa kvarts avab Sinu südame, kui Sa pole armastust tunda saanud või kui oled haiget saanud, parandab ta selle. Kivi eemaldab õrnalt negatiivse energia ja asendab selle armastavate vibratsioonidega.

OPAAL on peene energiaga kivi. Ta võimendab kosmilist teadvust ja loob müstilisi visioone, stimuleerib originaalsust ja loovust. Opaal on neelav, kuid samas ka peegeldav kivi. Ta intensiivistab emotsionaalseid seisundeid. Opaal on karmaline kivi, õpetades, et see, mida välja saadetakse, tuleb endale tagasi.

Psühholoogiliselt võimendab opaal iseloomujooni ja toob need esile, et neid ümber kujundada. Suurendades enesehinnangut, aitab ta teil mõista teie täit potentsiaali. Vaimsel tasandil toob opaal kergust ja spontaansust, soosib huvi kunstide vastu.

MÄEKRISTALL- öeldakse, et mäekristall on meistertervendaja ning kõikide teiste kristallide “ema”.
Ta puhastab, tasakaalustab ja harmoniseerib Sinu kogu olemist. Mäekristall võtab ära negatiivse energia ning annab Sulle juurde värsket ja puhast energiat. Mäekristalliga on väga hea mediteerida ning ta aitab suurepäraselt informatsiooni talletada.

Kivi aitab kaasa unistuste ja soovide täitumisele, puhastades Sinu tšakraid ja aurat- ta on kõige tõhusam programmeerimise vastuvõtja, aga ka võimendaja (NB! kvarts on laialdaselt kasutuses tehnoloogias, nt arvutikiipides- sealt tuleneb ka tema metafüüsiline omadus programmeerijana ning info talletajana).

Mäekristalli võib kanda koos kõikide kristallidega ning ta tugevdab teiste mõju!

TOOTEINFO: kristallidest kee pikkus 84 cm, cherry blossom ahhaat kandiline ripats 4,5 x 3 cm, niidituti pikkus 8 cm

 

Jaga:
Lisainfo
Disain

roosa niiditutiga, valge niiditutiga, ilma niiditutita

Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast