Boho-kaelakee ametüst tšaroiit opaliit ametriin

59,00 

Koidukuma meistrite poolt valminud boho-stiilis kaelakee ametüsti, tšaroiidi, opaliidi ja ametriini kristallidest.

AMETÜST on erakordselt võimas ja kaitsev kivi kõrge vibratsiooniga. Ta on looduslik rahusti ning blokeerib psüühilisi ründeid. Tal on tugev tervistav ja puhastav vägi.
Ametüst toetab mõõdukust ning aitab vabaneda sõltuvustest. Soodustab uute ideede omaksvõtmist ning otsuste tegemise protsessi, kaasates intuitsiooni. Ametüst on väekas abiline mediteerimisel, avab intuitsiooni ja suurendab psüühilisi andeid. Ametüst resoneerub tugevalt kolmanda silma tšakraga.

Kanna ametüsti vajalikul kohal, eriti ehtena. Unetuse ja halbade unenägude puhul võib asetada teda padja alla, beebide puhul voodi alla.

TŠAROIIT nagu ka ametüst on üks väheseid kirstalle oma violetse ehk spirituaalselt tervendava valgusega. Ta on edasimineku, uuenduste, kohandumise, sotsialiseerumise kristall. Aitab kaua üksi olnud inimestel nii teiste inimeste kui uute olukordade ja arengutega kohaneda.

Lisa ta oma unenägude kristallikomplekti, et näha oma suhetega seotud ettekuulutusi. Nagu ka ametüst, aitab ta unetutel hõlpsamalt rahuneda ning uinuda.

AMETRIIN on ametüsti ja tsitriini maagiline ühendus ja kannab endas mõlema omadusi. On hea aura puhastaja, negatiivsuse eemaldaja ja optimismiga laadija.

Tööelu kristall- aitab uut meelepärast tööd leida, olemasoleval tööl edeneda, motivatsiooni leida ja töökaaslastega “ühte jalga sammuda”. Edendab teadmiste omandamist ja enesearengut.

OPALIIT on soovide täitumise kivi nagu mäekristallgi. Temaga koos hakkad jõulisemalt oma unistustega tegelema- neid looma ja täide viima. Ta aitab luua kontakti inglitega. Opaliit toob Sinuni tähendusrikkad unenäod ja aitab luua visioone. Opaliit kingib sisemise rahu, enesemõistmise- ja armastuse. Sobib ideaalselt lastele, sest aitab neil maailma ja oma tundeid mõista. 

TOOTEINFO: naturaalsetest kristallidest helmekee pikkus ametüstist roosi-ripatsini 76 cm; ametüstist roos ja helmestest tutt 9 cm, roosi läbimõõt 3,5 cm; ametüst tilgakujuline ripats hõbedakarva Elu Puu kujutisega 4 x 2,5 cm, kogupikkus koos niidiripatsiga 13 cm

 

Jaga:
Lisainfo
Ripatsi disain

ametüstist roos, ametüst Elu Puuga

Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast