Akvamariin & sodaliit käevõru | Koidukuma disain

17,00 

Akvamariin & sodaliit käevõru toetab kommunikatsiooni hõlbustamist ning kurgutšakra tasakaalustamist

AKVAMARIIN

…aktiveerib ja tasakaalustab kurgutšakrat, lastes nõnda meil väljendada oma kõrgemat tõde. Olles vee-elemendi kivid, loovad nad meile silla enda alateadvusega, vaimsusega ja sügavamate emotsioonidega. 

Akvamariin rahustab, kuid ei uinuta. Ta toob lõõgastunud, kuid valvel teadvuse seisundisse, kus saame olla täielikult teadlikult omaenda tarkuse, teadmiste ja tunnete pagasist ning oskame seda kõike väljendada selguse ning veendumusega. 

Naistel aitab akvamariin kontakti saada enda sisemise tunnetuse, sisemise jumalannaga ning annab julgust väljendada enda tõelist mina.
Meestel aitab akvamariin omaks võtta ja väljendada enda emotsioone, rahustab ning hoiab ärritumast. 

Akvamariin on kivi, mis aitab meil mõista enda sisemist jõudu. Tema sügavalt puhastav energia aitab sujuvalt liikuda läbi muutuste ja üleminekute, eemaldades vastupanu ja aidates saada üle hirmust teadmatuse ees. 

SODALIIT

…on tugev tervendaja, eriti kõigis valdkondades, mis on seotud emotsioonidega. Samuti on tast abi stessist, hirmudest või negatiivsetest hoiakutest tingitud haiguste leevendamisel.
Sinise kivina mõjub ta hästi kurgutšakrale, aitab väljendada end verbaalselt ning oma sügavamaid mõtteid. Sodaliit on hea kaaslane, kui on raske, stressirikas aeg või vaimse teekonna avastamine.

Laost otsas

Jaga:
Kirjeldus
Lisainfo
Kirjeldus

AKVAMARIIN & SODALIIT KÄEVÕRU

Mõõdud: sisemine ümbermõõt ca 16 cm, venival tamiilil.

Meelespea

Kristalli vali alati lähtuvalt sisetundest, mitte kirjapandud omadustest. Meie silmad on meeleelundid, mis oskavad tunnetada õigeid valikuid ehk kui miski “jääb silma” ja on sümpaatne, tasub seda usaldada.

Kristallide kohta kirjutatud info on subjektiivne ning mõju ja selle intensiivsus võib erineda igal inimesel.

Kasutatud allikad: Robert Simmons & Naisha Ahsian “The Book of Stones”, Judy Hall “Kristallipiibel”, Henry M. Mason ja Brittani Petrofky “Kristallimaatriksid”; enda teadmised ja kogemused ning kristallide veebileheküljed  https://mycrystalpedia.wordpress.com ja https://www.crystalvaults.com

Fotod: Koidukuma maagiamaailm

Lisainfo
Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast