Akvamariin lihvitud hõberipats

35,55 

AKVAMARIIN

…on sinine või sinakas-roheline versioon berüllist, berüllium-alumiinium-silikaat mineraal kõvadusega 7.5-8 (Mohs skaalal). Tema kristallisüsteem on kuusnurkne ehk trigonaalne ja pigementi annab talle raud. Ajaloost leiab akvamariini kasutamise mainimist esmakordselt 300 ja 500 eKr Kreekas.
Akvamariini nimi tuleneb ladina keelest- “mere vesi”, mis viitab kõrge kvaliteediga isendite selgusele ja värvusele. 

Akvamariini kaevandatakse Brasiilias, Pakistanis, Afganistaanis, Austraalias, Aafrikas ja Ameerika Ühendriikides.

Iidse pärimuse kohaselt usuti Akvamariin olevat näkineidude aare, mida kasutati talismanina toomaks head õnne, kartmatust ja kaitset meremeestele. Ühtlasi oli see hinnatud kivi, mis usuti toovat igavest noorust ja õnnelikkust.

AKVAMARIIN

…aktiveerib ja tasakaalustab kurgutšakrat, lastes nõnda meil väljendada oma kõrgemat tõde. Olles vee-elemendi kivid, loovad nad meile silla enda alateadvusega, vaimsusega ja sügavamate emotsioonidega. 

Akvamariin rahustab, kuid ei uinuta. Ta toob lõõgastunud, kuid valvel teadvuse seisundisse, kus saame olla täielikult teadlikult omaenda tarkuse, teadmiste ja tunnete pagasist ning oskame seda kõike väljendada selguse ning veendumusega. 

Naistel aitab akvamariin kontakti saada enda sisemise tunnetuse, sisemise jumalannaga ning annab julgust väljendada enda tõelist mina.
Meestel aitab akvamariin omaks võtta ja väljendada enda emotsioone, rahustab ning hoiab ärritumast. 

Akvamariin on kivi, mis aitab meil mõista enda sisemist jõudu. Tema sügavalt puhastav energia aitab sujuvalt liikuda läbi muutuste ja üleminekute, eemaldades vastupanu ja aidates saada üle hirmust teadmatuse ees.

TOOTEINFO: naturaalne lihvitud akvamariini kristall, hõbe prooviga 925″, kristalli mõõdud 1,2 x 1 cm, ripats koos kinnitusaasaga 2,2 cm

Laost otsas

Jaga:
Lisainfo
Ripatsi mõõdud

5,5 x 1,2 cm, 6,2 x 1,2 cm

Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast