VÄEEHTED

Ehtekivide kandmist peeti kuningate või preestrite eelisõiguseks. Kõrged vaimulikud kandsid vääriskividega ehitud rinnaplaati- see oli võimu sümbol. Ka juba kiviajal kanti poolvääriskivide ehk kristallidega ehteid ning talismane. Neil oli nii kaitsev kui kaunistav funktsioon, kaitstes kandjaid õnnetuste eest.

Ka tänapäeval on kristallidel olemas sama vägi ja ehteid ei valita vaid välimuse järgi. Poolvääriskivide kandmine või nende hoidmine oma läheduses võib turgutada Sinu energiat, puhastada Su ümbruskonda või tõmmata ligi jõukust. Hoolikalt paigutatud kivid võivad muuta kogu Sinu elu! Võid valida kivi, mis võimendab Su intuitsiooni, tugevdab vaimseid võimeid või suurendab enesekindlust. Ehk oled huvitatud hoopis külluse ligitõmbamisest, tervendamisest või armastuse ligimeelitamisest?

Kui mõni kristall Sind tõmbab, siis on ta Su endale valinud ehk eelkõige tasub kive valida sisetunde järgi. Pööra tähelepanu ka neile kividele, mis on Sinu meelest eriti koledad- need peegeldavad Sinus ravitsemist vajavaid külgi. Kui soovid leida kivi, mis mõjuks kindlal viisil, leia sobiv kirjelduse järgi või anna enda soovidest teada ning leiame koos “selle Õige”!