Seleniit plaat “Yin & Yang”

44,44 

Seleniit on oma nime saanud Kreeka kuujumalanna Selene järgi, kuna seleniidi läige meenutab kuuvalgust. Ta on kõrge vibratsiooniga puhastav kristall. Läbikumav, kuid mitte selge. Teda peetakse inglite kristalliks just oma heleduse, puhtuse ning kõrgete võngete tõttu. Seleniit on hea kaaslane, kui tegeled vaimsete praktikatega ning soovid ühendust oma kõrgema Minaga.

Seleniit on imehea aura puhastaja ning iseenda, suhete ja kodu harmoniseerija. Kanna seleniiti endaga ehtena, pühi seleniitvardaga oma aurat ning kodus aseta seleniit kodu nurkadesse seda kaitsma või keskele harmooniat looma.

Yin ja Yang on üks 7-st maailma kõige tähtsamast spirituaalsest sümbolist.

Yin ja yang on Vana-Hiina filosoofias kaks eri poolust, kuid terviklikkust tähistavat sümbolit.  Näiteks selleks, et mõista headust, peab tundma ka kurja. Ilma headuseta ei saaks olla ka kurjust. Selleks, et midagi saada, tuleb tal lasta minna. Sageli esindavad yin ja yang järgmisi paare: kuu ja päike, öö ja päev, naiselik ja mehelik, surm ja elu.

Seleniit plaati võib kasutada laadimis- või ehtealusena, sümbolina, dekoratiivelemendina või muul omale sobival vajalikul viisil.

TOOTEINFO: materjal: naturaalne seleniit, millele on graveeritud Yin ja Yang sümbol; mõõdud:18 x 2 cm

1 laos

Jaga:
Lisainfo
Lisatud ostukorvi Vaata ostukorvi Kassa
Lisatud soovinimekirja Vaata soovinimekirja
Eemaldatud soovinimekirjast