KOIDUKUMA LUGU

MEIE MISSIOON

Koidukuma maagiamaailma kaudu soovime pakkuda inimestele kaupa, mis toetab nende isiklikku/vaimset arengut ja spirituaalset eluviisi ning seda mõistlike hindade juures. 
Meie nägemuse kohaselt lookleb elu vulinal mööda elamuste voolu ning meie hinged on tulnud siia kogema ja õppima. Et hoida end tasakaalus ja õnnelikuna, vajame kontakti looduse ja iseendaga.

Meie spirituaalse elustiili e-pood pakub nendeks tegevusteks abi poolvääriskividest ehete ja kristallide, head aurat loova sisustuse, maagiliste ennustusvahendite ja vaimsete praktikate- jooga ja meditatsiooniga- tegelemise jaoks vajalike vahendite näol. 

MEIE VISIOON

Koidukuma näeb ühel kaunil sügispäeval avamas oma uksi kohas, kus kogu ilu ja maagia oleks kätega katsutav ja energeetiliselt tuntav. Olla teile teekaaslaseks, jagada inspiratsiooni ja valgust!
Koidukuma maagiamaailm- meie visioon
Perenaine Helene- Koidukuma maagiamaailm

HELENE

Olen indigo hingetüübiga- see tähendab, et minus on loomupärane soov suunata inimesi vaimsuse poole või muul moel neile hingelist lohutust pakkuda- ja niiviisi oma elu paremaks muua. Aga see ei ole mitte alati nii olnud, sest ühtlasi kalduvad indigod ka pessimismile ja depressiivsusele.

Minu aitasid "mustast august" välja elu ilu mõistma erinevad energeetilise sisuga keha- ja hingetehnikad (Tantra, Access Bars, Reiki), kus ma õppisin, et kõik siin maailmas on energia ja me saame ise oma reaalsust luua. Olin sel ajal juba mitmeid aastaid massaažiga tegelenud ning uued teadmised ja kogemused rikastasid minu eriala kõvasti- ka massaaž on kosutus hingele ja puhkus meelele, viies paljud inimesed meditatiivsele tasandile!

Oma uut, spirituaalse kallakuga rada astudes "komistasin" ka kristllide otsa, kes on toonud mu ellu palju valgust, harmooniat, eneseusku ja armastust! Olen tänulik, et minu elu sai uue pöörde ja soovin, et kõik inimesed näeksid elu helgetes toonides ja usaldaksid Universumi ehk omaenda väge ♡

KOIDU

Olen tänu oma sünniajale kauni augustikuu varahommikul saanud nime maagilisest loodusnähtusest- päikesetõusust, mida kustustakse hellitavalt mitmete nimedega nagu Koit, Koidukuma, Koiduvalgus jne.
Ja eks nii see maagialaine sai juba sünniga kaasa antudki...!
 
Mind on alati huvitanud esoteerika, nõiakunst, sensitiivid ning oma elukäänakutel olen ikka aeg-ajalt nendega kokku puutunud, kasutanud maagilisi abivahendeid, nii teadlikult kui teadmatult, innustunud nii uutest kui ammutuntud tõdedest, kuid üritanud siiski alati "oma teed" käia.
 
Meie pere naissoost vanavanemad on olnud sõbrasuhetes nõidumis(arstiabi)kunstiga ning sellest säilinud ja edasiantud killukesi olen ka ise oma elus edukalt rakendanud.
 
Olen muuhulgas lõpetanud Eestis ainulaadse kunstnik-dekoraatori erikursuse- ühekordne erihariduse projekt, mis kahjuks hääbuski oma ainukordsusse...
Siiski sain sellest midagi erakordset ja viljastavat oma eluteele kaasa, mis täna on abiks Koidukuma maagiamaailma toimetustel.
 
Kristallide maailma juhatas mind mu tütar- kui asi mulle "istub", innustun kergesti ja võtan tuld...
Nüüd oleme koos ülepeakaela selles maagilises maailmas- õpime, areneme, toetame üksteist, vaimustume, naudime...ja püüame ka teile kõike seda edasi anda!
 
 
 
Perenaine Koidu- Koidukuma maagiamaailm
Koidukuma bränd

KOIDUKUMA BRÄND

Meiega nüüd pisut tuttavaks saades ei tule Sulle üllatusena, kust pärineb meie Koidukuma nimi 🙂 Just nimelt, perenaise Koidu järgi! Me oleme ema ja tütar, parimad sõbrad ning äripartnerid. Koidukuma maagiamaailm on meie maagiahõnguline hobiprojekt enda arendamiseks ja valgustuse külvamiseks.

Kuid ka Koidukuma looduslik nähtus iseenesest on juba maagiline- tärkav päikesekuma pimeduses toob endaga kaasa VALGUSE ja SOOJUSE. Seda võib metafooriliselt kasutada ka vaimsel ärkamisel- kui Sinu teekond saab valgustatud ja on täis armastust ehk soojust!