Allahindlus!

Roosa kvarts & mäekristall helmestest disainkäevõru

13.00 9.10

Roosa kvarts & mäekristall helmestest disainkäevõru on Koidukuma pere nobenäppude disain ja käsitöö.

ROOSA KVARTS

…on kõige tähtsam südame kristall, mis õpetab meile armastuse tõelist olemust ning kingib lõpmatu rahu. Ta toob Sulle tugevat enesemõistmist ja -armastust.

Roosa kvarts tõmbab ligi romantikat ning olemasolevates suhetes taastab usalduse ning harmoonia. Roosa kvarts avab Sinu südame, kui Sa pole armastust tunda saanud või kui oled haiget saanud, parandab ta selle. Kivi eemaldab õrnalt negatiivse energia ja asendab selle armastavate vibratsioonidega. ‘

MÄEKRISTALL

Öeldakse, et mäekristall on meistertervendaja ning kõikide teiste kristallide “ema”.
Ta puhastab, tasakaalustab ja harmoniseerib Sinu kogu olemist. Mäekristall võtab ära negatiivse energia ning annab Sulle juurde värsket ja puhast energiat. Mäekristalliga on väga hea mediteerida ning ta aitab suurepäraselt informatsiooni talletada.

Kivi aitab kaasa unistuste ja soovide täitumisele, puhastades Sinu tšakraid ja aurat- ta on kõige tõhusam programmeerimise vastuvõtja, aga ka võimendaja (NB! kvarts on laialdaselt kasutuses tehnoloogias, nt arvutikiipides- sealt tuleneb ka tema metafüüsiline omadus programmeerijana ning info talletajana).

Mäekristalli võib kanda koos kõikide kristallidega ning ta tugevdab teiste mõju!

TOOTE LISAINFO

Roosa kvarts lapikud helmed 10 mm, mäekristalli helmed 8/6mm.

Ainult 2 laos (saab järeltellida)  Buy now, pay later. In 3 equal parts 3 x 3.03 €

Lisainfo

Mõõtmed 18 cm
Tarne

1-3 päeva

Sulle võib meeldida ka…