Punane korall ja roosa kvarts käevõru

15.00

PUNANE KORALL

…sümboliseerib armastust ja kirge. Korall on pärit merest ja seega seotud emotsionaalse tervenemisega. Punasest korallist amulett kaitseb hädade ja haiguste eest.

Traditsiooniliselt kingitakse jõudu andev ja kaitsev punane korall last ootavale emale, ta on ka kaitseks vastsündinule ning väikestele lastele. Ta soodustab ema-ja lapsevahelise sideme tugevdamist, aga ka rasestumist.

ROOSA KVARTS

…on kõige tähtsam südame kristall, mis õpetab meile armastuse tõelist olemust ning kingib lõpmatu rahu. Ta toob Sulle tugevat enesemõistmist ja -armastust.

Roosa kvarts tõmbab ligi romantikat ning olemasolevates suhetes taastab usalduse ning harmoonia. Roosa kvarts avab Sinu südame, kui Sa pole armastust tunda saanud või kui oled haiget saanud, parandab ta selle. Kivi eemaldab õrnalt negatiivse energia ja asendab selle armastavate vibratsioonidega.

TOOTEINFO: Käevõru koosneb suurematest punase koralli kristallidest mõõdus 1,7×1,3×1,2 ja väiksematest roosa kvartsi pärlitest mõõdus 0,8×0,5×0,5 cm, millede vahele on lükitud hõbetatud iluhelmeid.

TARNEAEG: 2-3 päeva

 

 

Ainult 1 laos